3 rzeczy, które musisz wiedzieć o Bonami.pl!

Bonami to dobry przyjaciel domu, mieszkania, ogrodu i podróży. W ciągu 15 miesięcy 420 000 naszych czeskich sąsiadów zaprzyjaźniło się z wygodnymi zakupami pięknych rzeczy w Bonami. Teraz czas na nas!

1. Jak powstało Bonami?

Za powstaniem Bonami stoi wizja umożliwienia ludziom wyboru pięknych dodatków do mieszkania i rzeczy codziennego użytku oraz oferowania ich kupna w domowym zaciszu. Václav Štrupl, nasz założyciel i szef, zauważył, że w Internecie brakuje tego typu projektu. Ludzie chcący wypełnić swe mieszkanie pięknymi rzeczami są bardzo często zmuszeni do zakupów w większych miastach, bądź w e-shopach o zwykle niskiej jakości. Chcieliśmy to zmienić.

„Przy zakładaniu firmy przyświecała nam wizja umożliwienia ludziom wyboru pięknych dodatków do mieszkania i rzeczy codziennego użytku, a zarówno zaoferowania ich kupna w domowym zaciszu”, mówi Václav Štrupl, założyciel i szef Bonami.
„Przy zakładaniu firmy przyświecała nam wizja umożliwienia ludziom wyboru pięknych dodatków do mieszkania i rzeczy codziennego użytku, a zarówno zaoferowania ich kupna w domowym zaciszu”, mówi Václav Štrupl, założyciel i szef Bonami.

2. Jak działa Bonami?

Bonami dzieli się radością. Codziennie oferujemy nowe, designerskie produkty w tematycznych, czasowo ograniczonych kampaniach. Zespół creative hunterów ciągle poluje na oryginalne rzeczy, które dodadzą mieszkaniu charakteru i pomogą stworzyć z niego przysłowiowy dom marzeń. O rezultatach polowań w postaci lamp, poduszek, tablic, dodatków kuchennych i wielu innych rzeczy, dowiesz się dzięki codziennemu śledzeniu bonami.pl lub z naszego newslettera.

Przytulny kącik Bonami
Przytulny kącik prezentuje produkty z naszych kampanii w Czechach.

3. Jakie sukcesy odniosło Bonami w Czechach?

Przedstawiamy kilka liczb na rozgrzewkę:

  • W ciągu roku funkcjonowania w Czechach zaprezentowano 23 699 różnych produktów.
  • Kupujący oszczędzili 1 491 679 czeskich koron (ok. 250 000 zł) dzięki kredytom darowanym przez Bonami.
  • Firma nawiązała współpracę z 588 dostawcami z 30 krajów na całym świecie. Bywały dni, kiedy dziewczyny z magazynu wysyłały ponad 1 000 paczek dziennie

Teraz Bonami wkracza do Polski. Jak szybko prześcigniemy Czechów? Już za parę dni pokażemy pierwszą kampanię ze świetnymi… To musicie zobaczyć sami!

Team Bonami
A to są ludzie, dzięki którym zwyczajne mieszkania stają się domami marzeń.

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate