5 pięknych dekoracji na świąteczny stół

Nieważne czy byliście już na wizycie w naszym wzorowym mieszkaniu, czy jeszcze nie – zapraszamy Was tam znowu. Zmieniło się niemalże wszystko! Na nadchodzące Boże Narodzenie zdecydowaliśmy się zaaranżować apartament w świątecznym stylu. Zainspiruj się naszą metamorfozą, do której przeprowadzenia wystarczy 5 prostych sztuczek! P.S.: Wszystkie przedstawione produkty znajdziecie na Bonami ;)!

 

cipkovany tanier 2
Co powiecie na taką ozdobnie złobioną zastawę? Talerz Alice wprowadza wyj! Foto: Bartosz Świerszczek

Sztuczka nr 1
Zastawa, która lubi przyciągać uwagę

Na codzień większość z nas serwuje posiłki na zastawie… codziennej. Nie specjalnie przejmujemy się zarówno wyborem naczyń jak i udekorowaniem stołu. W Święta, jak sama nazwa wskazuje, musi jednak być świątecznie! W tym roku zdobądźcie się na odwagę i sprawcie sobie porcelanę, która zachwyci gości oryginalnością. Nie musi koniecznie mieć niecodziennych kolorów, wystarczą elegancko wyglądające żłobienia. Skoro na specjalne okazje ubieracie się inaczej, to stół również powinien być przystrojony w sposób wyjątkowy. Każdy, kto się tylko do niego zbliży, poczuje, że to szczególny dzień.

sviecky
Świeczki i lampki to podstawa świątecznej atmosfery. Foto: Bartosz Świerszczek

Sztuczka nr 2
Światło jako źródło nastroju

Macie w zwyczaju zapalić sobie świeczki po ciężkim dniu w pracy? Skorzystajcie z ich uspokajającej energii także podczas Świąt. Tym razem jednak nie chowaj ich w kącie pokoju. Najlepiej sprawdzą się w samym centrum światecznego życia, czyli na stole. Nie poprzestawaj na świeczkach. Ich delikatne migotanie doskonale dopełnią blaski lampek LED. Takie girlandy to idealny wybór. Są bezpieczne, trwałe i urzekają swoim magicznym blaskiem.

sklo 3
Szkło francuskiej marki La Rochère emanuje świąteczną atmosferą. Foto: Bartosz Świerszczek

Sztuczka nr 3
Wystawne szkło

Takie ozdobne kieliszki i pucharki na grzane wino czy aperitif to prosty sposób na wyczarowanie na stole podniosłej atmosfery. Tradycyjne ornamenty dawno przestały być domeną jedynie babcinych kredensów. Piękne wzory będą mienić się odbitym blaskiem świeczek i wspaniale uwniaślać wspólne chwile przy stole.

sklo
Czerpanie inpsiracji z natury stworzy przyjemne wrażenie nienachalnego piękna. Foto: Bartosz Świerszczek

Sztuczka nr 4
Dotyk przyrody

Nie spędzamy na łonie natury tyle czasu, ile byśmy chcieli i często tęsknimy za jej dziewiczym pięknem. Czerpanie z jej dobrodziejstw przy dekorowaniu może przynieść jedynie sukcesy. Naturalne materiały i odcienie dodają wnątrzu spokoju i szczerości. Spróbujcie postawić na stole albo powiesić na ścianie taką wielką gwiazdę. Będzie przyciągać uwagę i cieszyć oko gości. Możesz ją doozdobić czym tylko chcesz: nazbieranymi szyszkami, gałązkami, orzechami albo np. sztucznym kwiatem.

priroda
Gwiazda Bolzte to dekoracja, którą możesz ozdobić jak tylko chcesz. Foto: Bartosz Świerszczek

Sztuczka nr 5
Stonowany blask

Podziwiacie metaliczne odblaski w ulubionej kawiarni? W tym sezonie wypróbujcie ich siłę też u siebie w domu. Postawcie na małe dekoracje, które nie będą wyglądały kiczowato. Złote, srebrne i miedziane odblaski doskonale podkreślają świąteczną atmosferę, a na ich tle świetnie wypadają wyraźne kolory jak na przykład czerwony!

lesk
Drobne dodatki mają prawo błysczeć! Foto: Bartosz Świerszczek

Jak wytworzyć podniosłą atmosferę Świąt? Te perełki pomogą Ci w tym zadaniu!

 

 

1. Świeczka Saba Grande Red 2. Kwiatek dekoracyjny Parlane 3. Gwiazda świecąca Ruth Wood 4. Pucharek La Rochère 5. Talerz Alice 6. Świeczka LED Flake 7. Świeczniki Gold Stain 8. Girlanda Diamonds
1. Świeczka Saba Grande Red 2. Kwiatek dekoracyjny Parlane 3. Gwiazda świecąca Ruth Wood 4. Pucharek La Rochère 5. Talerz Alice 6. Świeczka LED Flake 7. Świeczniki Gold Stain 8. Girlanda Diamonds

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate