Bestsellery według Bonami

Zapomnij o oklepanych pomysłach na prezenty. Nie ma nic lepszego niż spontaniczna radość pod choinką, a recepta na to jest prosta: prezentowy strzał w dziesiątkę. Na prezentach akurat trochę się znamy, więc postanowiliśmy podsunąć Ci kilka perełek, które ukłuły nas w tym sezonie prosto w serduszko. Przed Tobą gwiazdy naszych serwerów, wyłowieni z tysięcy produktów, jedyni w swoim rodzaju – Faworyci prezentowi ekipy Bonami!

Stocksy_txpb8d23064C0j000_Small_399074
Zdroj: Stocksy.com

Faworyt copywriterki Vendy – kolorowanki OMY

„Być może kolorowankę po raz ostatni miałeś w ręku w wieku 5 lat. Być może jedyne z czym Ci się teraz kojarzy, to szybki sposób na dzieci, które nie dają spokoju. Zmienisz jednak o nich zdanie, jak tylko spotkasz się po raz pierwszy z kolorowankami OMY. Te wielkie mapy i mozaiki niesamowicie skutecznie owładają umysły dorosłych. Są uzależniające, oryginalne i pomagają pozbyć się stresu. Gotowe dzieło można obramować i powiesić na ścianę. I jest jeszcze jedna rzecz – kosztują grosze, ale nikt komu ją podarujesz nie będzie tego podejrzewał -wyglądają jak milion dolarów!”

OMY
Ogromne kolorowanki OMY

Faworyt specjalistki ds. marketingu Marti – uśmiechnięta porcelana od 58products

„Moi rodzice nie przepadają za odjechanym designem. Mimo to postanowiłam podarować im parę „buziastych” misek, które, owszem, są trochę kiczowate, ale przecież tylko trochę! Znajdą pod choinką jedno szczęśliwe i jedno nadąsane naczynie – będą musieli sami się dogadać, która będzie czyja (haha). Mam nadzieję, że prezent ich rozbawi i, jednocześnie, podniesie na duchu, mama za to na pewno doceni wykonanie ze wspaniałej porcelany.”

misky

Uśmiechnięta porcelana

Faworyt Łowczyni Stylu Bonami Grétki – designowe perełki Essey

„Jeśli chcesz, żeby obdarowana osoba, po odpakowaniu prezentu od Ciebie stanęła jak wryta i przetarła oczy, postaw na duńską markę Essey. Od lat już udowadnia, że plastik może być zabawny, minimalistyczny i wyrazisty. Moim faworytem jest Essey Illusion, który dzięki prostym liniom i „niewidzialnemu” materiałowi pięknie wyróżnią się w każdym wnętrzu. Prezent idealny dla każdego, kto akurat urządza mieszkanie.”

essey
Duńska ikona Essey

Faworyt copywriterki Báry – formy do pieczenia od Nordic Ware

„Jeśli piec, to tylko z amerykańskimi formami Nordic Ware! U nas w domu piecze się ciągle – nie tylko w czasie Świąt. Dlatego właśnie zdecydowałam się obdarować dom tymi wyjątkowymi akcesoriami. Formy są wykonane z litego aluminium, który idealnie przewodzi ciepło. Czas przy pieczeniu ucieka szybko, jeszcze szybciej słodkości znikają ze stołu. Nordic Ware w kuchni to nowa jakość rodzinnego pieczenia.”

nordic ware
Formy do pieczenia od Nordic Ware

Faworyt Łowczyni Stylu Bonami Petry – budziki Gingko

„Znaleźć dobry prezent to ciężki orzech do zgryzienia. Zawsze poszukuje rzeczy, które są zarówno piękne i praktyczne, jak i pomysłowe. Dajmy na to te minimalistyczne budziki Gingko, które wyglądają jak niepozorny kawałek drewna, ale wystarczy w nie postukać, lub zaklaskać koło nich i ujawniają swoją prawdziwą naturę stylowego budzika.”

gingko
Gingko – budzik na klaśnięcie

Więcej pomysłów na prezenty znajdziecie w naszych świątecznych kategoriach.

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate