Biało-niebieska kuchnia

Niebieski uspokaja, a biel urzeka nieśmiertelną elegancją. Twoja kuchnie też ulegnie ich urokowi, szczególnie, kiedy połączycie klasyczne akcesoria z bardziej nowoczesnymi. Każde ugotowane danie stanie się dzięki temu przeżyciem nie tylko dla kubków smakowych, ale także dla oczu!

Dzisiaj serwujemy kremowe nadzienie z niebieską polewą i jaskrawą wisienką na czubku.

Pojemnik jest dobry na wszystko

Kuchnia jest jednym z najlepiej wyposażonych miejsc w całym domu, a mimo to wciąż dopełniamy jej zasoby. Dokupujemy przyprawy, makaron i kolejne pudełka herbaty… Aby utrzymać to wszystko w odpowiednim porządku, dobrym pomysłem jest pomóc sobie kolekcją praktycznych pojemników. My wybraliśmy blaszane puszki w kremowym odcieniu. Ich matowa powierzchnia stanowi atrakcyjny kontrast dla błyszczącej ściany w tle, a pop-art’owe napisy dodają kuchni wesołego charakteru.

Kolor kremowy ma przepyszne kulinarne konotacje
biele a maslové dózy
1. Pojemnik Living Nostalgia 2. Pojemnik RigTig 3. Pojemnik Kitchen Craft

Nie mamina, ale Twoja

Też dorastaliście w domu zalanym klasycznym cebulowym wzorem inspirowanym miśnieńską porcelaną? Przywróćcie piękne wspomnienia, dzięki biało-niebieskim szlaczkom, które powracają teraz do łask. Listki, kwiatki czy punkciki pozwolą Ci cieszyć się szykiem tej nieśmiertelnej kombinacji, a jednocześnie uniknąć oskarżenia o staromodność. Biało-niebieska kuchnia jest wieczna!

Bielo-modré servírovanie
Biało-niebieskich wzorów do wypróbowania w kuchni jest nieskończenie wiele.
1. Taca Cooksmart England 2. Zestaw 4 kubków Beatrice 3. Talerz Amanda

200 lat tradycji Mason Cash

Jeśli pieczesz chętnie i z pasją w Twojej szafce kuchennej na pewno nie brakuje misek różnych wielkości. Jedna na mąkę, druga na jaka, trzecia do rozrobienia ciasta. My znaleźliśmy ratunek w genialnych produktach Mason Cash. Wywodzą się z Anglii, gdzie już 200 lat są produkowane według tradycyjnej metody.

Kameninová misa Mason Cash
Kamionkowe miski Mason Cash nie zmieniają się od wieków.
Riad a nádoby Mason Cash
1. Kamionkowa miska Baker Lane 2. Forma deserowa 3. Kamionkowa miska Owl Stone

 

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate