#bonamirozpieszcza domowe gabinety

Uwielbiamy podpatrywać jak pięknie ozdabiacie swoje domy. W tym tygodniu rozpieściliście nas kolejną porcją zdjęć. Tym razem wybraliśmy miejsca, w których pracujecie. Oczywiście gabinety w waszych domach nie przypominają tych, w wielkich szklanych budynkach. Dom to wyjątkowe miejsce pracy, które może was inspirować każdego dnia!

#bonamiradosti z kanceláře - Inspirace pro každý den

Grunt to dobra organizacja!
KIażda blogująca mama wie, że realizowanie siebie wymaga planowania i organizacji. Nie zapominajmy też o kąciku do pracy. wronek.pl pokazuje, że aby osiągnać idealny efekt nie potrzeba dużej biurowej przestrzeni. Jej biurowy kącik ma wszystko, czego dusza może zapragnąć.

Homeoffice czyli sztuka mobilizacji :)
Czasem warto zostać w domu i popracować w otoczeniu w którym czujemy się najpewniej. Od czego zacząć? Na pewno od kawy!

 Biurko do zadań specjalnych!
Jeden mebel = jedna funkcja? To już przeszłość. Nie od dziś wiadomo, że przy biurku można robić wiele rzeczy nie tylko związanych z pracą. Kto powiedział, że w szufladzie nie można trzymać kosmetyków? Dzięki praktycznym schowkom i pudełeczkom w ciagu minuty możecie zmienić swoj gabinet w kącik beauty.

Beauty spot, almost ready👌🏼#beauty #dressingtable #interior #design

Příspěvek sdílený hellokejti 👑 (@hellokejti),

Inspiruj z #bonamirozpieszcza!
Każdego dnia możecie dzielić się z innymi swoją radością. Czasami do uśmiechu na twarzy wystarczy mały drobiazg. Podzielcie sie nim! Dołączcie do nas podpisując zdjęcie hashtagiem #bonamirozpieszcza.

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate