#bonamirozpieszcza każdego dnia!

Codziennie zaskakujecie nas inspiracjami i przepięknymi zdjęciami z Waszych domów. Czasami pokazujecie detale ulubionych produktów, kiedy indziej stajemy się gośćmi w waszym salonie czy sypialni. Dzięki temu czujemy się wyróżnieni i pełni satysfakcji, że razem z wami upiększamy świat. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zdjęcia, tym czasem poznajcie bohaterów tego tygodnia!

Jak w bajce!
Nie będzie dla was zaskoczeniem, że nasze pościele i dekoracje do sypialni są jednym z najczęstszych tematów waszych zdjęć. Uwielbiamy dawać wam powód do radości. Jednym z nich jest rozchwytywana pościel Mickey. W zestawieniu z pluszakiem to istna oaza relaksu. Z takiej pościeli nie chce się wstawać!

Czas na zmiany!
Wciaż nie możemy się nadziwić jak bardzo jestescie kreatywni. Myślicie, że te najpiękniejsze wnętrza są przygotowywane przez tłum specialistów od aranżacji wnętrz? Wcale nie! kaskaem udowadnia, że genialne efekty wymagają jedynie pomysłowości. Zamieniła stary parawan w ozdobę, idealnie pasującą do charakteru jej sypialni!

Zrelaksuj się!
Sypialnia to nie tylko kolejny pokój, który wymaga dekoracji. Sypialnia to przede wszystkim miejsce na relaks i odpoczynek. Raz na jakiś czas dobrze jest zjeść śniadanie w łóżku czy poleniuchować beztrosko nie wychodząc spod pierzyny. Nie macie czasu na bezproduktywne leżenie? Zróbcie to co d.olejnyk i rozkoszujcie się przepysznym obiadem w przerwie między treningami. Kto powiedział, że w łóżku można jeść tylko śniadanie? :)

Wszędzie dobrze, ale u siebie jednak najlepiej ♥ Moje łóżeczko, mój pokój i moje pyszne jedzonko 🙈 Dzień dobry wszystkim w czwartek! 💋 Ja zaliczyłam dziś z rana szybki trening rąk i barków, aby nie wypaść z wprawy a przede mną dziś jeszcze rociąganie caaaalutkiego ciała, więc chyba wchodzi dziś w plan dnia joga przed obiadem! 🤔 Naleśniczki z serkiem wiejskim i mango witają ze mną poranek a ja staram się pozytywnie nastawić na wszzystko co dzieje się dookoła mnie w ostatnich dniach. 😊 Cóż skupię się na tym aby nie załapać kolejnych zmartwień takich jak kichanie i prychanie, które uskutecznianie jest dookoła! Trzymajcie za mnie kciuki kochani a ja życzę Wam miłego dni i mocy na treningach!💪🏻 Bo jeszcze tylko przetrwać dziś i piątek! ❤️ #sniadaniemistrzow #morning #dziendobry #odzywka #bialkowa #kfd #eatingclean #fit #healthy #fitgirl #sniadanie #dietetyczne #dieta #zdrowo #zdroweodżywianie #sniadaniemistrzow #jemzdrowo #sniadaniemistrzow #owoce #forma #poranek #mango #śniadanie #zdrowesniadanie #fitnalesniki

Fotka zveřejněná uživatelem Daria (@d.olejnyk),

Wy też chcecie inspirować? Podzielcie się z nami i resztą świata ulubionym miejscem w waszym domu. Inspirujcie pomysłowymi dekoracjami i nowymi dodatkami. Nie ograniczajcie się do czterech ścian! Pokażcie nam wasze ulubione miejsca. Wystarczy dodać tag #bonamirozpieszcza aby dołączyć do inspirującej społeczności Bonami.

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate