#bonamirozpieszcza w kuchni!

Musimy przyznać, że nasi użytkownicy to prawdziwi smakosze. Inspirujcie się ich instagramowymi postami i zobaczcie jak #bonamirospieszcza w kuchni. Sami też podzielcie się swoimi smakołykami przygotowanymi w perełkach z Bonami!

Posiłek w dobrym świetle

kietinka, dodaje sobie apetytu zdobiąc stół lampkami Happy Lights. Zdrowe śniadanie (lub podwieczorek) podane w takiej wesołej oprawie na pewno da dużo energii.


Co, gdyby tak coś upiec?

Blogerka Kasia z 3_razy_k jak każda kobieta, lubi czasem sprawić sobie prezent. Tym razem padło na zestaw do pieczenia Mason Cash. Ciekawe, co pysznego z tego wynikło?


Wieczorem czas na relaks

k.m_photoamator blogerka i fotografka rozkochana w chwytaniu ulotnych chwil również uwieczniła uroczy posiłek na fotografii. Ta aranżacja złożona z kubka gorącego napoju, uroczej poduszki z jeleniem i starej maszyny do pisania wygląda naprawdę świetnie! I jeszcze te jesienne kolory analogu <3


A na deser…

Masz swoje ulubione słodycze, czy stale próbujesz nowych? purpledotss, najbardziej upodobała sobie słodziutkie makaroniki, a do nich zaparzyła sobie kawkę w (również słodziutkim) kubku Miss Étoile!

Home 💕 #thinkpink #morning #sweethome #laduree #macarons #coffee #coffeetime #missetoile #bonami

Fotka zveřejněná uživatelem Aleksandra (@purpledotss),


 

Też chcesz inspirować innych? Dziel się swoimi radościami w swojej ulubionej sieci z #bonamirozpieszcza i dołącz do naszej społeczności!

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate