Kerri Middleton: organizacja to podstawa!

Wrzesień to idealny czas na papiernicze zakupy: notesy, karteczki samoprzylepne, kalendarze, ołówki i długopisy przydadzą się nie tylko tym z nas, którzy jeszcze chodzą do szkoły. My w Bonami po prostu nie wyobrażamy sobie pracy bez tych dodatków! Aż za dobrze wiemy, że żaden pomysł nie poczeka na lepszy moment, a to, czego nie zapiszemy, po prostu nam gdzieś umknie. Większość z nas zawsze ma przy sobie notes i długopis, a na biurkach królują wypełnione po brzegi kalendarze.

Planowanie (nie tylko kampanii) mamy po prostu we krwi. Tym bardziej, że w naszym biurze zagościła pewna pracowita pszczółka! Dodatki Busy B, które znajdziesz w naszej aktualnej kampanii, pomagają nam zorganizować pracę. Poznaj założycielkę marki, Kerri Middleton!

kerri_image03_headshot
Właścicielka i założycielka marki Busy B – Kerri Middleton | Źródło: Kerri Middleton

Opowiedz nam trochę o początkach Busy B. Jak to się właściwie zaczęło?

Wszystko zaczęło się w 1998 roku, kiedy stworzyłam zupełnie hobbystycznie kartonowe stojaki na kartki świąteczne. Ostatecznie znalazły się aż w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku. Karton to dla mnie bardzo wdzięczny materiał, przyjemnie mi się z nim pracuje, więc dalej realizowałam kolejne pomysły.

Jaki jest cel Busy B? Dokąd zmierzacie jako marka?

Naszym celem jest tworzenie takich dodatków, po których na pierwszy rzut oka będzie widać, że są nasze. Chcemy, żeby nasi klienci mówili: „Zobacz, to Busy B! Uwielbiam ich produkty! Zawsze mają świetne akcesoria i wysoką jakość.” Tworzymy takie dodatki, które można ze sobą łatwo połączyć – wszystkie do siebie pasują. To szczególnie ważne przy kupowaniu prezentów.

Jednocześnie mamy nadzieję, że Busy B zagościło w biurach naszych zalatanych klientów i stała się dla nich synonimem stylowych dodatków, które pomagają im efektywnie zorganizować czas.

11834728_1044930992214261_2401493082618861295_o
Notesy, kalendarze, karteczki samoprzylepne i wiele wiele innych… Busy B to prawdziwy raj dla miłośników akcesoriów papierniczych! | Źródło: Busy B
BB_15974
Źródło: Busy B

Co oznacza nazwa Busy B?

Słowo „busy” (pl. „zajęty, zapracowany”) to niezwykle ważny element tej nazwy. Większość naszych klientów, a właściwie klientek, to bardzo aktywne osoby. Chcemy im w ten sposób podać pomocną dłoń i ułatwić planowanie codziennych obowiązków. Nasze dodatki są nie tylko niezwykle praktyczne, ale również pełne praktycznych pomysłów, jak choćby kieszonki na wizytówki i zaproszenia lub dodatkowe kartki na notatki.

Druga część nazwy – litera B – ma aż dwa znaczenia. Odnosi się ona zarówno do mojego drugiego imienia – moje pełne imię i nazwisko to Kerri Binnie Middleton – jak i do słowa „bee” (pl. „pszczoła”). Tworząc naszą markę wychodzimy naprzeciw wszystkim pracowitym pszczółkom ;-) Nie chcieliśmy jednak, aby pszczoła pojawiła się w naszym logo, dlatego postanowiliśmy nadac tej literze szczególny kształt – jej spiczasta końcówka ma przypominać żądło.

Kto pracuje nad kolejnymi kolekcjami dodatków Busy B?

Busy B to zespół utalentowanych projektantów. Oprócz tego współpracowaliśmy z kilkoma drukarniami, odpowiedzialnymi za ostateczny wygląd naszych produktów. Wysoka jakość jest dla nas priorytetem, dlatego przy nawiązaniu ścisłej współpracy staramy się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wciąż szukamy nowych technologii, materiałów i sposobów produkcji.

10562527_832963550077674_4266030300082198290_o
Źródło: Busy B

Skąd czerpiesz inspirację przy tworzeniu nowych kolekcji?

Z wielu źródeł – przyglądam się bieżącym trendom, modzie, dodatkom do domu, twórczości różnych artystów, zdjęciom w czasopismach, zaglądam też na różnego rodzaju targi i do sklepów. Interesuje mnie przede wszystkim kolorystyka i wzornictwo poszczególnych dodatków, jak również wszystkie sprytne udogodnienia – nie tylko na rynku akcesoriów papierniczych. Kocham innowacje, niezależnie od tego, czy mowa o akcesoriach kuchennych, papierniczych, materiałach czy ubraniach.

Nasi projektanci zawsze starają się dopracować wszystko do perfekcji. Najmniejsze szczegóły, technika i jakość wydruku – wszystko musi być na tip top. Zawsze, kiedy jesteśmy za granicą, czy to w pracy czy podczas urlopu, rozglądamy się uważnie w poszukiwaniu nowych źródeł inspiracji. Po prostu nie potrafię przejść obok sklepu papierniczego obojętnie. Jestem pewna, że to uzależnienie.

Gifts_£5
Źródło: Busy B

Co Ci się najbardziej podoba w Twojej pracy?

Studiowałam design produktu w Glasgow, i w dalszym ciągu najbardziej podoba mi się proces powstawania każdego z dodatków. Lubię wyzwania, z jakimi spotykam się jako właścicielka sklepu i firmy. Cieszy mnie również obecność tak dużej liczby utalentowanych ludzi w moim życiu. Z taką drużyną żaden cel nie jest zbyt ambitny.

Jako mała firma możemy sobie pozwolić na szybkie decyzje i zmiany bez zbędnej biurokracji. Możemy próbować nowych rzeczy i wprowadzać innowacje, szybko oceniać wyniki i decydować o dalszym rozwoju. Obecnie skupiamy się na tym, aby nasze produkty dotarły do jak największej liczby pracowitych pszczółek na całym świecie.

10454201_814187711955258_2871128433505524172_o
Źródło: Busy B
7
Kolekcja na rok 2017! | Źródło: Busy B.

Który z produktów Busy B lubisz najbardziej? Dlaczego?

Najbardziej podoba mi się chyba dziennik Busy Family. To taka klasyka w naszym wykonaniu. Mamy go w naszej ofercie od lat, ale wciąż go ulepszamy. Musze przyznać, że z jego pomocą organizacja życia mojej własnej rodziny – z mężem i trójką dzieci – idzie mi o wiele łatwiej. Wszystkie ważne rzeczy chowam w praktycznych kieszonkach, więc wiem, gdzie ich szukać. Mam dzięki temu pewność, że nie zgubię zaproszenia na przyjęcie urodzinowe koleżanki syna ani ważnych wizytówek z biznesowego spotkania.

A który z produktów ukochali sobie klienci?

Notes ślubny Wedding Planner i dziennik Life Birds są w ścisłej czołówce. Do obu można dobrać praktyczne dodatki z serii Oh so clever!

Kitchen
Lubisz gotować? Kolekcja papierowych dodatków do kuchni będzie dla Ciebie jak znalazł! | Źródło: Busy B

Planujesz raczej z kartką papieru i długopisem w ręku, czy wolisz komputer i telefon?

Oba sposoby mają swoje zalety. Chętnie tworzę inspirujące kolaże, zarówno na papierze, jak i na ekranie.

product-329623-stolni-kalendar-oh-so-clever
1. Kalendarz biurkowy Oh So Clever | 2. Plan tygodnia Oh So Clever | 3.Dzienniki i kalendarze na rok 2017 | 4.Książka adresowa Adress Book | 5. Stojący segregator na przepisy Oh So Clever

Wszystkie dodatki Busy B dla pracowitych pszczółek znajdziesz teraz w naszej kampanii. Nie przegap okazji!

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate