Designerskie kulki gejszy Whoop.de.doo

Whoop.de.doo to projekt, który Anna Marešová stworzyła na potrzeby pracy magisterskiej na ASP. Pomysł okazał się być na tyle wyjątkowy, że Anna zdecydowała się kontynuować jego rozwój. Tak powstały produkty, które dostają nagrodę za nagrodą (m.in. “The Best Erotic Toy 2015” na Praskich targach erotycznych).

Stworzone przez Annę kulki znajdziesz w naszej aktualnej kampanii

Foto: Katerina Mikesova

Skąd taki pomysł na pracę dyplomową? 

Pomysł pojawił się przez przypadek i chwilę trwało, zanim zdecydowałam się go zrealizować. Podczas studiów tworzyłam różne prace i projekty, potrzebowałam jednak pewnej zmiany tematu i nowych wyzwań. Kiedyś mój bliski kolega stwierdził, pół żartem, pół serio, że skoro moim znakiem rozpoznawczym jest estetyka i czyste formy, to może powinnam zająć się tworzeniem akcesoriów erotycznych. Ten pomysł wydał mi się genialny i postanowiłam spróbować.
Chciałam stworzyć subtelny, intymny gadżet, który nie będzie nachalny i wywołujący złe skojarzenia. Ze swojego doświadczenia wiem, że niektóre z dostępnych na rynku produktów nie wywołują najlepszych odczuć. Swoją uwagę skierowałam więc na sposób w jaki kobiety postrzegają swoją seksualność i tematykę akcesoriów erotycznych. Tak powstały pierwsze produkty a potem cała marka Whoop.de.doo.

Jakie cele postawiłaś sobie tworząc kulki gejszy?

Główne wymagania dotyczyły materiału, produkcji i higieny, ponieważ wydaje mi się, że jest to sprawa kluczowa przy tworzeniu tego rodzaju produktów. Jeśli chodzi o design, wygrał oczywiście prosty, owalny kształt, bez niepotrzebnych elementów. Wisienką na torcie jest estetyczne i subtelne opakowanie.

Czy Twój produkt był testowany przed rozpoczęciem produkcji?

Tak, oczywiście. Doszłam do wniosku, że najlepiej będzie powierzyć to zadanie kobiecie, która ma już doświadczenie z podobnymi produktami. Udało mi się skontaktować z panią, która zajmuje się testowaniem i oceną gadżetów erotycznych i namówić ją do współpracy. Chciałam się zdać na opinię osoby z zewnątrz a nie tylko swoje wrażenia. Kiedy pochwaliła kształt i wielkość kulek, sprawiło mi to ogromną  radość.
Oczywiście oprócz „praktycznego” testowania moje produkty przechodzą także całą serię oficjalnych i zdrowotnych testów.

Foto: Katerina Mikesova

Dla kogo są przeznaczone kulki Whoop.de.doo?

Dla wszystkich dorosłych kobiet, które dbają o swoje zdrowie a nie mają czasu na ćwiczenie mięśni Kegla. Kulki są doskonałym pomocnikiem dla kobiet po porodzie, lub tych mających problemy z nietrzymaniem moczu. Ich noszenie nie tylko sprawia fizyczną przyjemność ale ma swoje medyczne efekty poprawiające jakość życia.

Kto najczęściej kupuje kulki: kobiety czy mężczyźni? 

Oczywiście kobiety, chociaż muszę przyznać, że w okolicy świąt i walentynek pojawia się bardzo dużo zamówień od panów (śmiech).

kulki gejszy
Foto: Whoop.de.doo

Piękny design kulek oczarował także nas. W naszej aktualnej kampanii znajdziesz 3 modele w kolorze czarnym, czerwonym i białym, wśród których występuje model klasyczny oraz light.

Classic Edition

– pierwszy model
– waga: 65 gramów
– metalowe kulki w środku (podczas poruszania się wywołują efekt wibracji)

Light Edition

– najnowszy model
– waga: 41 gramów
– odpowiednie dla kobiet, które decydują się na używanie kulek po raz pierwszy
– wewnątrz znajdują się lżejsze, szklane kulki (podczas poruszania się wywołują efekt wibracji)

6 powodów dla których warto mieć Whoop.de.doo!

1. Wzmacniają mięśnie Kegla bez Twojego wysiłku.

2. Pomagają przy problemach z nietrzymaniem moczu.

3. Dłuższe stosowanie pomaga osiągać silniejsze orgazmy.

4. Wyprodukowane są z polecanego przez lekarzy silikonu medycznego.

5. Pomimo wibracji są ciche.

6. Konsultowane i testowane przez lekarzy i specjalistów.

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate