Jak Desigual podbił świat mody i dekoracji

Witaj w świecie soczystych kolorów, abstrakcyjnych wzorów i oryginalnych fasonów! Pochodząca z Barcelony marka Desigual, która doskonale odzwierciedla temperament i wrzącą krew Hiszpanów, przedstawi Ci nowy sposób postrzegania mody i dekoracji.

Desigual wystrój wnętrz
Źródło: Pinterest

Historia marki sięga 1984 roku, kiedy to dwudziestoletni Thomas Mayer zdecydował się na stworzenie oryginalnych ubrań dla młodych osób. Kolekcja miała oderwać się od panującego konserwatyzmu i rozpocząć trend ekstrawaganckiej mody igrającej wszystkimi kolorami. Jego celem było powołanie do życia marki ubrań wyróżniającej się bezpośredniością i oryginalnością. Udało mu się dużo więcej – trafił w gusta wszystkich wiekowych kategorii, a marka Desigual zajmuje się dziś nie tylko modą. W aktualnym portfolio znajdziesz damskie, męskie i dziecięce ubrania, modne dodatki oraz całą serię dekoracji do mieszkania.

Desigual: bieżniki i poduszki
Bieżnik na stół i poduszki możesz kupić teraz na Bonami.pl
Pościel i poduszki Desigual na Bonami.pl
Kolorową pościel i poduszki Desigual znajdziesz teraz na Bonami.pl

Produkty Desigual rozpoznasz na pierwszy rzut oka. Wybija się w nich typowy dla Hiszpanów wesoły temperament i burząca się krew. Każdy produkt jest mistrzowskim dziełem, w którym znajdziesz nowoczesny hiszpański design, dzieło sztuki i najnowsze technologie wykonania.

Wnętrze według Desigual
Źródło: Pinterest

Desigual, z którym współpracuje m.in. francuski projektant Christan Lacroix, korzysta z najlepszych materiałów i skupia się na każdym szczególe – zarówno w przypadku różnokolorowych nadruków, wyszywanek czy aplikacji. Mają one podkreślać wyjątkowy i niekonwencjonalny styl firmy.

Kolekcja Desigual S/S 2014
Kolekcja S/S 2014, którą stworzył dla Desigual francuski projektant Christian Lacroix. Źródło:Pinterest

Ciekawostka na koniec! W 2011 roku rozpoczęto unikalną kampanię – półnagie party. Osoby w samej bieliźnie dostaną za darmo ubrania marki Desigual. Akcja odbywa się corocznie w Madrycie, Londynie, Nowym Jorku i Pradze.

Nie bój się wyróżnić i wpuść do domu trochę humoru oraz ekscentryczności hiszpańskiej marki Desigual.

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate