DIY dekoracja – galeria z gałęzi brzozowej

Letnie słońce, rodzinna uroczystość, urlop w pięknym miejscu i przyjaciele. Wszystkie te rzeczy możesz mieć na wyciągnięcie dłoni! Pomoże w tym domowa wystawka zdjęć. I nie musi to być klasyczna ramka na jedno lub więcej zdjęć. Proponujemy super DIY dekorację z gałęzi brzozowej, dzięki której szybko i tanim kosztem powołasz do życia fajną galerię osobistych wspomnień.

Czego potrzebujesz:

  • gałąź (np. brzozowa – ma piękną barwę i strukturę)
  • fotografie różnych wielkości
  • sznurek
  • dekoracyjne klipsy
  • nożyczki

Czas:

20 minut

fotky zavesene 2

1. Najpierw test

Zanim zaczniesz wieszać gałąź na ścianie a fotki na niej, rozłóż wszystkie elementy na ziemi. Fotki ułóż tak, żeby małe wisiały na zmianę z większymi.

fotky na podlahe

2. Klipsy czy klamerki?

Nieważne jak w twoim regionie nazywa się spinacze do bielizny ;) Ważne, żebyś wybrał takie, które są fajnie zaprojektowane. Dla uzyskania ciekawego kontrastu, dobierz zdjęcie tak, żeby nie przeważał na nim kolor klipsa, który go podtrzymuje.stipce

3. Zwykły sznurek w stylu vintage

Kiedy już rozmieścisz zdjęcia z klamerkami, zacznij ciąć sznurek. Typowy brązowy sznurek stworzy fajny retro klimat. Zdjęcia pozawieszaj na różnych wysokościach.

vetva

4. Coś ekstra

Oprócz zdjęć możesz też upleść warkoczyki ze sznurka. To tylko parę minut więcej pracy, której efekty będą cieszyć oko długie miesiące :) fotky zavesene 1

Jeśli ten pomysł Ci się spodoba i stworzysz podobną dekorację, koniecznie pochwal się nią w komentarzu :) Pamiętaj też, że najciężej jest zacząć, a potem idzie z górki! 

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate