DIY: Poduszka z osobistym wzorem

Chciałbyś ozdobić swój salon, lub sypialnie czymś naprawdę oryginalnym? Albo wykonać własnoręcznie mało wymagający, ale ładny prezent? Wypróbuj prosty pomysł na stylowe poduszki prosto od Jany Ardanovej- naszej specjalistki od DIY! Możesz napisać na nim swój ulubiony cytat, wiadomość dla obdarowywanego albo ozdobić pięknym wzorem. Taka osobiście dopieszczona poduszka pomoże w słodkim leniuchowaniu i nada pomieszczeniu indywidualny charakter.

IMG_0757_zmena-velikosti
Foto: Jana Ardanová

Czego będziesz potrzebować?

– białe poszewki na poduszki
– ołówek
– linijkę
– karton
– marker do tekstyliów

1.-riadky
Foto: Jana Ardanová

Do poszewki na poduszkę wsuń kawałek kartonu, aby marker nie przebił na drugą stronę. Potem przy pomocy ołówka i linijki narysuj linie pomocnicze, na których będziesz pisać. Na próbny arkusz z papieru w jednakowym formacie napisz tekst, który chcesz potem umieścić na poduszce, aby skontrolować rozmieszczenie liter. Następnie naszkicuj ołówkiem napis już na poszewce i obrysuj go markerem. Po skończeniu napisu zostaw karton w poszewce jeszcze kilkanaście minut, żeby marker porządnie wysechł, a następnie powlecz poduszkę.

Wskazówka! Jeśli obawiasz się, że odręcznie wykonany napis nie będzie wyglądał dobrze, wybierz w internecie piękną czcionkę i wydrukuj sobie szablon. Tekst możesz też przepisać przez kalkę.

collage1
Foto: Jana Ardanová
IMG_0793_zmena-velikosti
Foto: Jana Ardanová

Zuzka_ber

Jana Ardanová

Uwielbiam tworzyć piękne rzeczy, od praktycznych dodatków do mieszkania, po ozdoby na ogrodową imprezę. Mieszkamy niedaleko lasu, który jest dla mnie inspiracją o każdej porze roku. Lubię też drzewa: kiedyś jedno postawiłam nawet w domu, a na innym planujemy zbudować w przyszłości domek.


Comments

comments

Leave A Reply

Navigate