DIY Sylwestrowy szyk!

Ten przełomowy dzień… Ten wielki dzień, w którym stary rok ustępuje miejsca nowym marzeniom, nadziejom i planom. Opinie o sylwestrowej zabawie są tak samo barwne jak coraz mniej popularne fajerwerki: czy tę noc spędzić w zadumie, w domowym zaciszu czy bawić się do utraty tchu i ze znajomym lub rodziną oczekiwać przełomowej północy? Ważne, byś tę noc spędził w zadowoleniu, a na pewno nowy rok będzie przychylny!

My przedstawiamy małą propozycję, jak własnoręcznie wykonać stylowe i radosne gadżety na tę wyjątkową noc! Bądź co bądź jest to miły czas oczekiwania i zmiany, trochę kolorów i dźwięków na pewno przyciągnie dobrą aurę!

1) Głowa pełna kolorowych pomysłów

Bez radosnego humoru na sylwestrową zabawę wstęp surowo wzbroniony! Niech takie hasło przyświeca tegorocznym harcom, a oto pomysł, jak zaprezentować, że Twoja głowa pełna jest kolorowych pomysłów!

Wystarczy zwykła opaska do włosów i kolorowe balony. Nadmuchaj je do pożądanej wielkości, przywiąż do opaski  i… gotowe! | Źródło: Studio DIY

2) Niech Cię wszyscy usłyszą!

Dobrze się bawisz? Rozwesel i innych! Ten mały, magiczny „instrument muzyczny” pokaże wszystkich, w jak dobrym humorze jesteś! A i nowy rok na delikatny dźwięk tych dzwoneczków będzie wnet przychylniejszy. Dzwoneczki (do zdobycia w sklepach muzycznych, plastycznych lub w drogerii) przytwierdź tasiemką do zwykłego drewnianego patyczka (po lodach, do gałązki itp.). 3, 2, 1… Szczęśliwego Nowego Roku!

new-years-diy-noisemakers-5-1024x733
new-years-diy-noisemakers-6-1024x682

Źródło: Project Nursery

3) Kolorowe trąbki sylwestrowe

Czego będziesz potrzebować? Kolorowy papier, nożyczki, klej, słomki, spinacz biurowy.

PartyBlowers1

Z papieru wytnij prostokątny kształt, złóż go na pół. Sklej ze sobą wolne krawędzie papieru, dociśnij i poczekaj, aż klej wyschnie. Górną część zawiń i również sklej (zdj. 3). Owiń papier na ołówek i nadaj mu kształt, możesz go na końcu spiąć spinaczem, by papier dobrze się uleżał i nie tracił kształtu. Tak powstałą formę przylep na słomkę. Zlep dokładnie, by nie przedostawało się powietrze (zdj. 6). Trąbkę możesz dodatkowo ozdobić frędzlami, ale nie jest to wymóg konieczny, po prostu wprowadzą one jeszcze więcej kolorów do Twego dzieła. W każdy razie: stylowa trąbka gotowa, Nowy Roku przybywaj!

 

Życzymy udanej nocy sylwestrowej!

PartyBlowerSteps

Źródło: Minted

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate