Wnętrze tygodnia: Domowe biuro

Zamiast jeździć codziennie do pracy wolisz wykonywać zawodowe obowiązki z domu? Nie przeszkadzają Ci tutaj głośne rozmowy współpracowników i nie musisz stać w kolejce do ekspresu do kawy. Niezależnie od tego, czy wolisz pracę w domu czy w biurze, jedno jest pewne – wymaga ona ciszy, spokoju i dobrej organizacji. 

Tworzenie domowego biura, w którym nawet najtrudniejsze zadanie wykonasz od ręki, zacznij od wyboru odpowiednich mebli. Wygodne krzesło lub fotel, duże biurko z pojemnymi szufladami i poręczne organizery to dobry początek, nie zapomnij jednak o mniej oczywistych elementach. Duże znaczenie ma wystrój wnętrza, który nie powinien zanadto Cię rozpraszać, jednocześnie dostosowując się jak najlepiej do Twoich potrzeb. Wykorzystaj wielofunkcyjną tablicę Pegboard, która pomoże Ci utrzymać porządek, oraz stylowy zegarek, który zadba o dobrą organizację czasu. Nie zapomnij też o odpowiednim oświetleniu!

interier-tydne05
1.Komplet 3 drewnianych pojemników Office, 2. Metalowy koszyk Mesh Copper, 3. Wielofunkcyjna tablica Pegboard 61×81 cm, biała, 4. Zegar Numbers White, 30×4,5 cm, 5. Zestaw 3 drewnianych półek House, 6. Miedziana lampa stołowa Cobre

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate