Wygraj książkę Ewy Wachowicz z autografem!

Lato jest już prawie za rogiem, dlatego przygotowaliśmy konkurs, który pozytywnie nastawi Was na zbliżający się okres sezonowych pyszności.

AKTUALIZACJA:

Konkurs rozstrzygnięty! Zwycięzcy mogą spodziewać się już dziś dobrych wiadomości w swoich skrzynkach pocztowych.

 

Gratulujemy, a pozostałym życzymy powodzenia w następnych konkursach.

———-

 

Po wytypowaniu ilości produktów, upewnijcie się, że macie wszystko, czego potrzeba na wypróbowanie przepisów i zobaczcie akcesoria Bambum, które zaprojektowane zostały tak, by do codziennego życia wnieść trochę więcej przyrody.

Ogłoszenie wyników nastąpi 20 czerwca 2015 roku poprzez newsletter.

Powodzenia!

 

Zasady konkursu:

1. By wziąć udział w zabawie należy prtawidłowo wypełnić formularz podając adres e-mail, który wykorzystywany jest do logowania się na Bonami oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

2. Nagrodą jest jedna z 10 książek kulinarnych.

3. Nagrodzonych zostanie 10 osób, ktorych odpowiedzi będą najbliższe faktycznej ilości.

4. W przypadku zbieżnych odpowiedzi liczy się czas odpowiedzi. W konkursie można wziąć udział tylko raz.

5. Konkurs trwa do 17 czerwca 2015 roku, do godz. 9:00.

6. Ogłoszenie wyników nastąpi 20 czerwca 2015 roku poprzez newsletter lub Magazyn. Imiona zwycięzców mogą zostać wykorzystane w materiałach marketingowych (jak newsletter) oraz sieciach społecznościowych.

7. Wygranej nie można egzekwować lub wymienić.

8. Wszystkie dane osobowe, które zostaną przesłane wraz ze zgłoszeniem uczestnictwa w konkursie będą wykorzystane wyłącznie w przypadku powiadomienia o wygranej, bądź w ramach komunikacji ze zgłaszającym dotyczącej udziału w konkursie.

9. Bonami zastrzega sobie prawo do zakończenia konkursu w dowolnym momencie oraz dyskwalifikacji uczestników, u który zaistnieje ryzyko naruszenia zasad uczestnictwa w konkursie.

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate