Garden party

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest właścicielem pięknego, dużego ogrodu, który w najbliższych miesiącach będzie obsypany kwitnącymi kwiatami. Jednak mniejszy ogród, taras, czy nawet balkon też mogą w nadchodzącym sezonie zaoferować przyjemne miejsce do spędzania czasu na świeżym powietrzu, wieczornego posiedzenia, uprawiania ziół i innych roślin. Eleganckie, a zarazem praktyczne akcesoria ogrodowe angielskiej marki Navigate przyczynią się do tworzenia przyjemnego letniego klimatu.

Akcesoria ogrodowe marki Navigate
Akcesoria ogrodowe marki Navigate. Źrodło: Navigate Aktualizacja: Akcesoria Navigate są dostępne na Bonami.pl

 

Nie możemy się jednak oprzeć dużym, magicznym ogrodom, które zapierają dech w piersiach. Zdecydowaliśmy się zatem podziwiać ich piękno przynajmniej na wspaniałych zdjęciach. Natychmiast zaczęliśmy marzyć o przyjęciach, piknikach lub zwyczajnych długich spacerach w takich ogrodach…

2
Też masz ochotę się pohuśtać? Źródło: Elle Decoration.
3
Zaręczyny w parku zamkowym hotelu Chateau Mcely w środkowych Czechach. Źródło: FB hotelu.
Inspiracja do ogrodu: Niedbała elegancja
Szwedzka fotograf Pia Uliu prezentuje niedbałą elegancję w ogrodzie.

A teraz z powrotem do rzeczywistości, w której duży ogród jest często nieosiągalnym marzeniem. Zwłaszcza, jeśli mieszkamy w mieście. Szczęśliwsi posiadają przynajmniej balkon lub loggię, gdzie już wkrótce nadejdzie okazja do letniej metamorfozy. Nieważne czy będzie to nowy kolor, dekoracje ogrodowe lub rozpoczęcie niewielkiej uprawy roślin. Jeśli dysponujesz naprawdę minimalną przestrzenią, akcesoria będą też bardzo przydatne. Nawet dwa metry mogą wystarczyć na założenie ogrodu.

Jakoś tak to sobie wyobrażamy, duży taras, sporo zieleni i jeden kot.
Jakoś tak to sobie wyobrażamy, duży taras, sporo zieleni i jeden miluśny kot.
Matamorfoza praskiej loggii w Marrianne Home.
Matamorfoza praskiej logii opublikowana w Marianne Home.

 

3
Ogród na dwóch metrach kwadratowych.

 

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate