Jak odczarować jesień?

Jak co roku jesień zaskoczyła nas swoim nadejściem i chłodnym oddechem, który czujemy na karku wychodząc co rano do pracy. Dzień staje się którszy i szare chmury zwiastują nieuchronne nadejście zimy. Jak podładować baterie gdy nie możemy już liczyć na promienie słońca? Sprawa jest prosta! Musimy zadbać aby nasz dom stał się naszym akumulatorem. Pisaliśmy już o tym jak urządzić mieszkanie i jak działają na nas kolory. Dziś skupimy się na czymś mniej uchwytnym, a jednak bardzo istotnym. Jak przygotować relaksujący wieczór i zadbać o miłą atmosferę, w której będziemy czuć swoją bliskość.

Postanowiliśmy skupić się na sprawdzonych sposobach i podpowiedzieć Wam jak kreatywnie podejść do aranżacji, bez wydawania majątku na spektakularne efekty. Idealnym wyborem jest światło. I nie mówimy tutaj o lampach stołowych czy sufitowych. Niezwykłą artmosferę mogą zapewnić tylko kolorowe światełka dekoracyjne, które kochają wszyscy i to nie tylko w święta. W ostatnim czasie pojawiło się wiele kształtów i kolorów lampek. Rozpoczynając od klasycznych choinkowych, a kończąc na miniaturowych lampionach. Prawdziwym odkryciem ostatnich kilku sezonów są girlandy z kolorowymi, włuczkowymi kulkami. Wśród nich królują lamki Happy Lights, które z przyjemnością dla Was przetestowaliśmy.

Untitled design (14)

Po pierwsze montaż

collage

Happy Lights charakteryzują się niezwykłymi zestawami kolorystycznymi i prostym montażem.
Kulki posiadają dziurki, w które należy wprowadzić klasyczną lampkę. Cała procedura zabierze nam maksymalnie 5 minut. Nasza rada: możecie sobie pomóc ołówkiem aby powiększyć otwór i szybko umieścić wewnątrz żarówkę. Z czasem można dokupować kolejne zestawy światełek w innym kolorze, zamieniać kulki na girlandach i dzięki temu tworzyć własne unikatowe połączenia pasujące do Waszego wnętrza.

Gdzie możemy powiesić lampki? Odpowiedź jest prosta. WSZĘDZIE!

IMG_8699

Na ramie łóżka, nad lustrem, możemy je położyć na stole czy ozdobić ogród lub balkon. Możliwości jest tyle, ile Waszych ulubionych miejsc w domu.

Złote rady:

1. Happy Lights mogą tworzyć wyjątkową atmosferę w jadalni. Ułóż je w kompozycję np. ze szkladymi dodatkami i ciesz się z pięknej ozdoby!

IMG_8612
2. Romantyczny wieczór nie musi oznaczać tygodniowych planów, możecie każdego dnia zaskoczyć swoją drugą połówkę. Wystarczy zgasić światło i wspólnie rozkoszować się, na przykład dobrą muzyką, przy ciepłym świetle Happy Lights.

3. Zdobienie roślin. Nie musicie czekać do gwiazdki na drzewko, można przecież przystroić domowe kwiatki i krzewy. Lampki w połączeniu ze szczyptą natury to prawdziwa radość.

IMG_8718
4. Balkony i ogrody również mogą otrzymać troche ciepła gdy powiesicie w nich lampki. Mieszajcie kolory i bawcie sie dekorowaniem swoich tarasów, efekt gwarantowany. 

Sposób na jesienny wieczór? Stworzenie przytulnej atmosfery, która będzie towarzyszyła pięknym chwilom spędzonym z rodziną i przyjaciółmi. Kolorowe światełka to prosty sposób na umilenie długich, chłodnych wieczorów.

P.S. Już niedługo zaprezentujemy kolejne sposoby na urocze jesienne wieczory. Do tego czasu możecie wysyłać nam zdjęcia swoich przytulnych gniazdek ze światełkami :)

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate