Javorina meble ze słowackiego lasu

Zamknij oczy i weź głęboki oddech. Czujesz zapach dębowego drewna? Otwórz oczy. To nie środek słowackiego lasu w Tatrach, ale nowa kolekcja mebli marki Javorina! Te wykonane z litego drewna dzieła sztuki zawładną Twoimi zmysłami od pierwszego kontaktu. Zobacz kampanię!

Kvalitní nábytek Javorina s konzervativně nadčasovým designem.
Widoczna struktura i różne odcienie mebla dębowego zachwycają nawet w surowym stanie.

Cud litego dębu

Europejski dąb jest wykorzystywany wszędzie tam, gdzie oczekuje się trwałości, odporności na warunki atmosferyczne i harmonijnej struktury końcowego produktu. Dębowe meble starzeją się dostojnie i prezentują równie majestatycznie, co same dęby.

Nábytek Javorina je vyráběn na Slovensku poctivou ruční prací.
W Javorinie cały proces produkcji leży w rękach słowackich rzemieślników.

Ze swoją ponad 70-letnią tradycją Javorina należy do najznamienitszych producentów litych mebli w całej Europie. „Dębowe drewno ze słowackich lasów i amerykański orzech przetwarzamy przy użyciu tradycyjnych metod“ chwali się przedstawicielka firmy. Swoje meble eksportują do Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Danii, Tajlandii, a nawet do Australii.

Nábytek Javorina je vyráběn na Slovensku poctivou ruční prací.
Wszystkie materiały używane do produkcji pochodzą z lasów zastępowanych nowymi szkółkami.

Konserwatyzm zawsze w cenie

Stolarze Javoriny bez wahania przyznają, że należą do konserwatystów. Ku takiemu podejściu mają bowiem dobry powód. Dzięki temu, że korzystają ze sprawdzonych konstrukcji, trwałych materiałów i elementów, ich dzieła mają gwarancję naprawdę długiej żywotności. Równie ważnym elementem filozofii marki jest prosty, precyzyjny design, który doceniają nie tylko klienci ale i profesjonaliści. Ci ostatni przyznali marce wiele wyróżnień w konkursach na całym świecie.

Wszystkie elementy muszą składać się w harmonijną całość.

Poza meblami produkowanymi seryjnie, Javorina oferuje także kompleksowa rozwiązania dla całych wnętrz – wykonane na miarę dla prywatnych domów i przestrzeni komercyjnych.

Meble ze słowackiego lasu wykonane rękoma słowackich rzemieślników.

Nowoczesny design, siła tradycyjnego rzemiosła i naturalny sposób obróbki powierzchniowej drewna za pomocą olejowania i woskowani predestynują produkty Javoriny na sukces. Zadowolonych klientów znaleźli również wśród najbardziej wymagających konsumentów, poszukujących oprócz jakości nowoczesnych kształtów i perfekcyjnej funkcjonalności.

Powrót do natury

Choć może to brzmieć jak pusty slogan, ale Javorina szczerą i opiekuńczą relację z naturą ma w swoim DNA. Jako firma kierują się czterema podstawowymi ideami, które czynią z nich cenny wyjątek wśród biznesów współczesnego świata:
  1. Natura
  2. Odnawialność
  3. Trwałość
  4. Ponadczasowość

Nábytek Javorina je vyráběn na Slovensku poctivou ruční prací.

Jeden klient – jedno drzewo

„Szacunek do przyrody to nieodłączna część naszej filozofii. Używamy tylko naturalnych materiałów. W tym aspekcie dbamy nie tylko o drewno. Kleje i lakiery również produkujemy na bazie ekologicznych składników“ wyjaśniają w Javorinie. W procesie produkcji minimalizują ilość odpadów. Za każdego pozyskanego klienta sadzą jedno drzewo w nowo założonym lesie na wschodzie Słowacji: „W ten sposób każdy z naszych klientów przyczynia się do ochrony środowiska.“

Nábytek Javorina je vyráběn na Slovensku poctivou ruční prací.
Natura, odnawialność, trwałość i ponadczasowość to filary filozofii marki.

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate