Just Love ♥ i ich rozkoszne pluszaki ♥

Na Bonami często prezentujemy kampanie pełne pasji, w których produkty są tworzone w małych, rodzinnych warsztatach, ręcznie wykonywane, pełne szacunku dla środowiska i przede wszystkim przepięknie zaprojektowane. Słowacka marka JUST LOVE jest właśnie jedną z nich! Tu miłość do wyobraźni, dzieciństwa i świata pełnego dobra, miłości przejawia się w kolekcji słodkich pluszaków, poduszek i plakatów.

Markę tworzy Zuzanna i Marek i doskonale widać, że praca, która wykonują, jest ich wielką pasją. Przeczytaj więcej o tym, jak powstają ich produkty. My je po prostu kochamy!

Zuzanna firmę założyła sama. Szyła pluszaki i poduszki. I… nadal to robi, ale jej chłopak Marek, grafik, tak samo jak w Zuzie zakochał się i w tworzonych przez nią pluszakach. Teraz tworzy stronę internetową, metki, etykiety, czcionki i zajmuje się fotografowaniem reklamowym produktów. To dzięki niemu tak ciekawie wyglądają zza kadrów!

Just Love

Just Love
Źródło: Instagram JUST LOVE

Jak powstało JUST LOVE? Jeszcze trzy lata temu Zuza nie umiała tak doskonale szyć. Kupiła najtańszą maszynę do szycia i wieczorami po pracy oraz w weekendy zaczęła popadać w małe uzależnienie doskonalenia się. Szycie niezmiernie ją bawiło i po pół roku kupiła bardziej wyspecjalizowaną maszynę i maszyny do bardziej szczegółowego wyszywania. Zuza chciała uszyć sobie poduszkę z bio bawełny, bardzo miękkiej w dotyku. Ta jednak wydawała się trochę nudna. Nową maszyną do wyszywania spróbowała więc wyszyć twarz zwierzątka. I tak wszystko się zaczęło!

Just Love
Źródło: Instagram JUST LOVE

A jak powstaje taki pluszak? Zuza korzysta z wysokiej jakości materiałów wyprodukowanych w Europie i na Słowacji. Najpierw tworzy projekt pluszaka, rysuje go, potem projekt przenosi do programu graficznego, by móc na nim jeszcze popracować w specjalnym programie do wyszywania. Potem wyszywa twarz, wykrawa kształty i zabiera się do szycia i wypełnia pluszaka włóknami kapilarnymi. Zszywa całość i gotowe! Kolejny mały słodziak pojawia się na świecie.

Just Love

Zuza kocha wszystko, co jest piękne zaprojektowane. Przyznaje się małego uzależnienia od strony Pinterest, gdzie ogląda, przegląda, inspiruje się i relaksuje się jednocześnie. Ale inspiracje czerpie również z kolorystycznych kombinacji, roślin i architektury. Kocha również wszystkie piękne lokalnie tworzone produkty, które są pomyślane z prawdziwą pasją. A marki z własną historią i filozofią stanowią dla niej główny punkt odniesienia, coś, co warto w życiu robić.

Just Love

Just Love

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate