Kolekcja biżuterii specjalnie dla Bonami! W roli głównej: rozkoszne jelonki.

Deers to kolekcja oryginalnej, ręcznie wykonanej biżuterii z jelonkami w roli głównej, którą w tym tygodniu prezentujemy na Bonami. Została zaprojektowana specjalnie dla nas, to znaczy… dla Was i nigdzie indziej jej nie znajdziecie! Rodzina tych jeleni szczyci się pozłacanymi kopytkami, zdobionymi porożami i kolorowymi kreacjami (byłyby z pewnością najbardziej modnymi zwierzątkami w każdym porządnym lesie!). Teraz będą zdobić Twój codzienny strój, dodając mu dobrego humoru! Projektantkę kolekcji, Kamilę Písaříkową, zapytaliśmy o inspiracje i jej oryginalny sposób projektowania biżuterii. Zapraszamy do lektury.

Gdzie spotykasz inspiracje? To niesamowite, że jeleni motyw od tylu lat gości w Twoim sercu.

Inspiracje spotykam na każdym kroku! Z tym nie mam żadnego problemu… Podróże, spacery w lesie, fascynacja innymi kulturami… Kilka lat temu zdecydowałam się rozwijać w kierunku projektowania biżuterii i porzuciłam swoją drugą miłość – fotografię. Od tamtej pory powstało kilka tysięcy jeleni i każdy ma swoje imię!

deers_kama_tisk (18)
Foto: Deers

Śledzisz aktualne trendy? Wpływa to na Twoje projekty kolejnych jelonków?

Poza projektowaniem pod nazwą Deers, pracuję również jako redaktorka w czasopiśmie o modzie i stylu życia. To wymaga ode mnie, bym była ze wszystkim na bieżąco. Jeżdżę na pokazy mody do różnych miast i stąd czerpię mnóstwo inspiracji. Ale te najnowsze, najgorętsze trendy nie stanowią dla mnie jakiejś najwyższej instancji, nad jeleniami myślę w zupełnie innych kategoriach. Są osobiste, wyraźne, emocjonalne, owszem, wśród nich mogą się znaleźć i prawdziwi miłośnicy mody, wtedy jak najbardziej przystoi im kilka gorących dodatków, na przykład na wzór jednej z najlepiej prezentujących się marek – Swarovskiego.

IMG_2902 copy
Foto: Deers
Kamila Písaříková | Foto: Deers
Kamila Písaříková | Foto: Deers

Masz swojego ulubionego jelenia?

Oh, mam ich naprawdę sporo… Nie mogę się powstrzymać i z każdej nowej kolekcji zostawiam sobie jakieś wzory, wypróbowuję je sama na sobie, jak się noszą, do czego najlepiej pasują. Najbardziej lubię pierścionki i opaski. No i wstyd się przyznać, ale mam parę zupełnie wyjątkowych okazów, które wykonałam specjalnie dla siebie. Tak, rodzina moich jelonków jest duża.

Z jakich materiałów korzystasz? Jak dobierasz kolorystykę?

Każdy jeleń jest wykonany na podszewce ze skóry ekologicznej i ozdobiony szlifowanymi kamieniami Preciosa lub Swarovski Crystals. Dobór kolorów jest raczej stonowany, delikatny, dzięki czemu służą jako dobry dodatek do wielu różnych kreacji. Najpopularniejsze są broszki i podwójny naszyjnik, który znalazł się również w Bonami kolekcji.

IMG_8871 copy
Foto: Deers
deers_kama_tisk (14)
Foto: Deers

Opowiedz coś więcej o specjalnej kolekcji dla Bonami!

Te jelenie to prawdziwie eleganckie stado! Wybrałam ulubione kolory i kamienie, z których powstała elegancka biżuterią, którą da się nosić również na co dzień. Poza tym imię każdego z tych jelonków zaczyna się na literę B, jak Bonami! Ja jestem w tej kolekcji zakochana i mam nadzieję, że znajdzie wśród was swoich wiernych fanów.

IMG_2909 copy
Foto: Deers

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate