Kolorowe scandi

Najnowsze trendy są bezlitosne – tylko surowy, skandynawski design, przytłumione, dopasowane do siebie barwy, żadnych zbędnych elementów. Trendy są jednak po to, żeby je łamać i ulepszać, więc przedstawiamy kolorowe scandi! Wyeksponuj w wystroju ciekawą osobowość swojej rodziny. Nie bój się rodzinnych fotografii albo poduszki po babci, że zaśmiecą Twoją starannie zaplanowaną przestrzeń. Znalazłeś odjechany wazon w promocji w supermakecie i nie mogłeś się oprzeć? Nie szkodzi! Czasem takie graciarstwo we wnętrzu może być niezwykle efektowne. Nie należy go unikać za wszelką cenę, ale raczej dawkować z umiarem. Ze stylu skandynawskiego zostaw tylko stonowaną bazę, a reszta wystroju niech odzwierciedla Twój pozytywny stan ducha. 

Doma se nebojte kombinovat emoce se severským stylem.
Przyjemny kalejdoskop kolorów, wzorów i materiałów. Inspiracje też w kampanii!

Puf, puf, puf… Ach ten puf!

Puf, czyli nowoczesna wersja taboretu, możesz wykorzystać jako podnóżek (co docenią szczególnie wszyscy, którym nieustannie marzną nogi), stołek dla gości albo posłanie dla domowego zwierzaka. Uwielbiają je zwłaszcza koty, które z chęcią naostrzą sobie na nim pazurki. Można im zresztą na to to pozwolić, bo puf nie straci przez to na wyglądzie, co najwyżej się trochę zmechaci. Ale najważniejsze w kontekście naszej eklektycznej aranżacji jest to, że możesz kupić 3 różne pufy i nawiązać nimi do innych elementów wystroju tworząc super mieszankę wizualną!

Doma se nebojte kombinovat emoce se severským stylem.
Pufy będą Twoją przewodnią paletą barw.
Doma se nebojte kombinovat emoce se severským stylem.
1. Puf dziergany Hawke&Thorn Parker 2. Piłka do siedzenia VLUV 3. Dziergany puf ZicZac

Wskazówka ekstra: Niektóre z naszych taboretów skrywają tajne schowki!

Do Skandynawii zawitała wiosna

Kolorem roku 2017 został wybrany zielonutki Greenery, podczas gdy skandynawski design radzi trzymać się wąskiej palety szarości. Jak to pogodzić? Zapomnieć o zasadach! W zbyt sterylnym wnętrzu nie będziesz czuć się dobrze. Wystrój musi jednak odpowiadać osobowości domowników. Nie namawiamy Cię użycia wszystkich kolorów tęczy :) – wystarczy fajne dobrana paleta ziemistych barw albo pełnych, ciepłych kolorów, by stworzyć soczystą aranżację pełną życia!

Doma se nebojte kombinovat emoce se severským stylem.
Inspiruj się barwami natury.
Doma se nebojte kombinovat emoce se severským stylem.
1. Czerwona szkatułka /kuferek na kosmetyki 2. Obraz Tomasucci 3. Kosz na pranie i taboret w jednym

Poduszkowy kalejdoskop

Dominantą wielu salonów jest telewizor i sofa na przeciwko. Narusz trochę ten stereotyp i rozprosz uwagę kilkoma kolorowymi poduszkami. Nie tylko będzie się na nich super leżeć, ale też dodadzą przestrzeni trochę wesołego chaosu i ekstrawagancji. Nie bój się łączyć kolory, wzory i rozmiary, nie zapominając o wybranej wcześniej palecie. Nowoczesna poducha z długim włosiem obok haftowanego jaśka po babci? Będzie wyglądać bombowo!

Doma se nebojte kombinovat emoce se severským stylem.
Poduszki, koce i pledy… zmiękczą Ci serce.
Doma se nebojte kombinovat emoce se severským stylem.
1. Czerwona poduszka Pom Pom 2. Brązowa poduszka Royal Dream Sheepskin 3. Zestaw 2 poszewek na poduszki Bagru

 

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate