Witamy kolory we wnętrzach!

Jak usamodzielnić się od pogody i czerpać energię z pozytywnej atmosfery na co dzień, bez względu na to, co dzieje się za oknem? Rozwiązanie jest jedno – wprowadź do swojego domu kolory i pozwól im rozgościć się na dobre i na złe! Oto kilka inspiracji, w których kolory grają pierwszą rolę lub stanowią ciekawy, energetyzujący dodatek.

Kolory w kuchni - kuchnia
Kuchni kolory po prostu służą! Wprowadzają ciepłą, dynamiczną atmosferę, która pomaga „rutynowym” czynnościom nabrać trochę rumieńców. I jedzenie posiłków w takiej kuchni jest radośniejsze! Kuchnię możesz od początku ubrać w ulubione kolory, wybrać kolorowe meble, stół, czy zaszaleć z kolorystyką ścian i płytek. Równie dobrze możesz postawić jedynie na kolorowe dodatki, zaczynając od tekstyliów, kończąc na zastawie, sztućcach (!) i zawsze świeżych owocach.

Kolory we wnętrzach - Odważna sypialnia

Sypialnia – tu wybór żywiołowych kolorów zawsze budzi równie żywiołowe dyskusje. Uznawana za oazę odpoczynku dla wielu może być ubrana jedynie w stonowane, naturalne kolory, które pomogą usnąć i ukoić myśli po całych dniach wrażeń. Ci, którzy wybierają bardziej szalone kolory w aranżacji sypialni, są jednak spragnieni emocji również podczas marzeń sennych. No i w otoczeniu barw o wiele łatwiej się wstaje!

Kolory we wnętrzach - kolorowy element

Kolory we wnętrzach - kolorowa biblioteczka

Kolory we wnętrzach wprowadzają porządną dawkę optymizmu. Pomieszczenia, które przesycone są złymi kolorystycznymi kombinacjami uważane są za kiczowate, ale naprawdę nietrudno wprowadzić ulubione kolory do różnych aranżacji. Podstawowa zasada to umiar. W aktualnej kampanii na Bonami znajdziesz meble i dekoracje, które zainspirują Cię do odważnego kroku ‚pokolorowania” trochę swojego mieszkania.

Kolory we wnętrzach
1. Fotel Fifties Elena, 2. Kategoria „Stoliki”, 3. Poduszka Deco, 4. Dziergany puf, jasnoszary, 5. Narzuta Desigual Denim. | Źródło zdjęć: Pinterest.

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate