Lull: ubrania po domu → wygodnie, ale stylowo.

Wracasz do domu i tuż po przekroczeniu progu odczuwasz nieodpartą potrzebę przebrania się w coś wygodnego? Marka Lull za cel postawiła, byśmy w czasie wolnym czuli się zawsze swobodnie, ale przy tym wyjątkowo i pięknie. Przecież nawet nasze domowe ubrania mogą być oryginalne i designerskie! Tak więc pożegnaj sprane koszulki, dresy przetarte na kolanach, mało powabne przydługie, a przywitaj wygodę, miękkość i kobiecość.

Lull

Na początku był… szlafrok

Pewnego dnia Zuzana, założycielka firmy, chciała uszyć coś wygodnego do chodzenia „po domu”, ale chciała, aby było to po prostu ładne. Tak powstał pierwszy szlafrok, od którego wszystko się zaczęło: miękki w dotyku, piękny tak, że chce się w nim chodzić cały dzień! Pomysł spodobał się na dużą skalę, nagle wszyscy wokół zapragnęli mieć własne stylowe, miękkie małe co nieco do chodzenia „po domu”. Naturalną koleją rzeczy były dalsze kolekcje piżam, dresowych spodni, koszulek.

Lull

Słowo – klucz: wygoda

Projektując ubrania, Zuzana wybiera wygodne materiały w przyjemnych kolorach. Dba też o to, aby kroje podkreślały naturalne kobiece kształty. Nie poddaje się krótkotrwałym trendom, bo wie, co tak bardzo cenimy w domu: swobodę ruchów, dobre samopoczucie i fakt, że wyglądamy po prostu ładnie. Tym skromnym podejściem zawojowała już niejedną rodzinę!

Lull

Lull i wygody, które ze sobą niesie:

✅ lokalna (słowacka) marka, która korzysta z lokalnych źródeł przy wyborze materiału i sposobów produkcji

✅ dobiera naturalne kolory w przyjaznych, stonowanych odcieniach, które krojem podkreślają kobiece kształty

✅ szeroki asortyment (szlafroki, kardigany, bluzy, piżamy, legginsy, dresy, koszulki, dodatki), który wypełnia całą „domową strefę” wygody

✅ manifest wolności, który ogłosiły twórczynie Lull: jeśli zdecydujesz się nosić wygodne ubrania również do pracy, nic nie powinno Cię przed tym powstrzymać! Najważniejsze, byś czuła się dobrze.

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate