Szczęśliwa siódemka – czyli najlepsze inspiracje na majówkę

Majówka już za pasem, a Ty nadal nie masz pomysłu na to, jak spędzić tych parę wiosennych dni? Nic straconego. Mamy dla Ciebie parę inspiracji, które na pewno pomogą Ci podjąć decyzję.

1. Łap za rower, chwyć swe rolki

Jak mawiały nasze babcie „w zdrowym ciele, zdrowy duch”, w wolnym czasie warto więc zadbać o swoją kondycję i dotlenić zmęczony organizm. Wydaje Ci się, że po tygodniach pracy i męczącej zimie nie masz siły na żadną aktywność fizyczną? Nasza rada – po prostu łap za rower, chwyć swe rolki i wyjdź do parku. Zobaczysz, endorfiny wynagrodzą Ci ten wysiłek.

bike
Źródło: Pinterest

2. Pakuj manatki

Od dawna marzysz żeby na parę dni wyskoczyć do Londynu (albo Lądka Zdroju)? Masz znajomych w mieście oddalonym o zaledwie 200 km i od miesięcy obiecujesz im odwiedziny? Sprawa jest prosta – pakuj ulubione spodnie i sukienki (jeśli nie masz jeszcze odpowiedniej torby, z pewnością znajdziesz ją u nas!), i ruszaj w drogę.

london
Źródło: Pinterest

3. Biegnij na łąkę

Podczas zimowych, ciemnych dni chyba każdy z nas chociaż raz zamarzył o tym by nareszcie przyszły wiosenne, ciepłe dni, podczas których wystarczy wziąć koc pod pachę i rozłożyć się w parku czy na łące. Mamy dobrą wiadomość! Właśnie teraz możesz zrealizować ten plan!

A jeśli podczas jednej z takich wypraw spadnie pierwszy wiosenny deszcz, nic się nie martw! Z parasolami Splash żadna ulewa nie będzie Ci straszna!

picnic
Źródło: Pinterest

4. Daj się oczarować pięknu natury

Góry, lasy, jeziora, morze – jest tyle możliwości! Przyroda uspokaja, relaksuje, poprawia nastrój, nie ma więc lepszego pomysłu na spędzanie wolnego czasu, niż wycieczka na łono natury. Możesz wziąć ze sobą przyjaciół, lub wybrać się w pojedynkę, w każdym z tych przypadków odpoczynek będzie niezapomniany.

mountain
Źródło: Pinterest

5. Bądź kulturalny

Nie pamiętasz już, kiedy ostatnio byłeś w kinie, teatrze czy na wystawie? Nareszcie masz czas żeby nadrobić wszystkie zaległości i spędzić parę godzin w otoczeniu sztuki.

gallery
Źródło: Pinterest

6. Nie zapomnij o swoim balkonie

Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze. Jednym z nich może być spędzenie wieczoru na własnym balkonie. Zaproś znajomych, ugotuj coś pysznego i rozłóż poduszki, a ten dzień na pewno będzie wyjątkowy.

balkon
Źródło: Pinterest

Jeśli Twój balkon nadal nie odrodził się po długiej zimie, skorzystaj z naszych porad i stwórz na nim mały i uroczy ogród.

7. Czytasz więc jesteś

Książka jest dobra na wszystko. Wystarczy, że weźmiesz z półki swoją ulubioną powieść lub reportaż i wszystkie problemy zaczną znikać. Czy to nie wspaniałe rozwiązanie na wolne dni? Dodatkowo czytać możesz zawsze, więc nawet jeśli za oknem będzie padać deszcz, wystarczy kubek herbaty, fotel i książka, żeby dzień stał się piękniejszy.

books
Źródło: Pinterest

 

“To chyba maj, na pewno maj,  w wesołych zakochał się barwach” – śpiewała Anna German. My w Bonami śpiewamy radośnie razem z nią i mamy nadzieję, że choć trochę pomogliśmy Ci w podjęciu decyzji jak spędzić te przepiękne dni.

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate