Metamorfoza łazienki? Marka Aquanova wie, jak być bezbłędnym

„Kochamy tworzyć takie rzeczy, które kochasz i Ty”. To motto rodzinnej belgijskiej marki Aquanova, która już od trzech pokoleń tworzy luksusowe akcesoria i tekstylia łazienkowe i które teraz możesz zdobyć na Bonami. Przez ponad sześćdziesiąt lat tradycji trwają na jednym – by wymyślać takie dodatki, które sam możesz dobrać według własnych upodobań, ale zawsze z pewnością, że wynik będzie doskonały. Ich produkty tworzą spokojną, ciepłą, przyjazną atmosferę, które są niezbędnym elementem dobrze skomponowanej łazienki, bo w takiej wszystkie codzienne czynności stają się przyjemnością. Podejrzyjcie sami, jak sami twórcy marki potrafią zaaranżować łazienkę swoimi akcesoriami, a przekonacie się o pozytywnej sile ich produktów!

RCE_150224_21657jpg
Zdjęcie: Aquanova

Bohaterem pierwszej metamorfozy jest kolor roku 2015 – czerwona barwa z brązowym odcieniem zwana Marsala. Ale do tej łazienki projektantka Lisa nie wybrała Marsali tylko dlatego, że jest najgorętszym trendem, ale przede wszystkim dlatego, że oznacza stabilność, pewność siebie i wewnętrzny spokój. W parze z dodatkami w lekko różowej tonacji i miedzianymi detalami tworzą w łazience przyjemny i przytulny zakątek. Ciekawym szczegółem są też firany, dość niezwykłe w tym miejsce, bo sięgające aż do ziemi. Po chłodnej, sterylnej, nieprzyjaznej łazience ani śladu, za to udało się tu stworzyć harmonijną, bardzo ciepłą przestrzeń.

room-animated-1
Kolor roku 2015 to Marsala, która działa kojąco na zmysły. | Zdjęcie: Aquanova

Metamorfozy drugiej łazienki podjął się designer John, który spróbował sił w bardziej stłumionych, nierzucających się w oczy kolorach. Za pomocą kilku dodatków z zupełnie zwykłej, białej, sterylnej łazienki udało mu się stworzyć elegancką przestrzeń. Główne role grają tu ciemny szary i beżowy kolor, które ożywia i przełamuje inny modny kolor tego roku – musztardowy. Również kombinacja różnych faktur i materiałów pozwoliła przełamać chłód pierwotnego wnętrza. Ta metamorfoza pokazuje, jak idealnie połączyć modny design i funkcjonalność. Na przykład wielki kosz na pranie nie tylko idealnie spełnia swoje zadanie, ale też przyciąga wzrok swym doskonałym wyglądem.

room-animated-2
A tak wygląda połączenie pięknego i praktycznego! | Zdjęcie: Aquanova

Która metamorfoza podoba Ci się bardziej? Mamy nadzieję, że obie są inspirujące! W aktualnej kampanii dodatki i tekstylia łazienkowe Aquanova pokazują się w pełnej krasie i udowadniają, że dobry stan ciała jest tak samo ważny, jak dobry stan ducha.

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate