Idealne mieszkanie to mieszkanie posprzątane

Magdalena to wulkan pozytywnej energii. Swoją pasją, a w zasadzie wieloma pasjami, dzieli się z czytelnikami na swoim blogu: znajdziecie a nim zarówno projekty graficzne czy wnętrzarskie stylizacje, jak i dział DIY. Przy okazji udziału w naszym Wyborze Blogerów zgodziła się odpowiedzieć na kilka pytań. Gotowi na zastrzyk zdrowego entuzjazmu? Oto przed Wami – Magda z My Pink Plum.

Z Twojego bloga aż promieniuje pozytywna energia! Skąd ją czerpiesz?

Jestem optymistką i pewnego dnia postanowiłam podzielić moją energią z innymi, właśnie przez bloga. Czerpię ją z najprostszych rzeczy – jeśli jest się dobrze nastawionym, to wszystko może sprawiać przyjemność. Właśnie tak staram się podchodzić nawet do rozlanego mleka.

A co z rozlanym koktajlem...? (Źródło:  My Pink Plum)
A co z rozlanym koktajlem…? (Źródło: My Pink Plum)

Grafika komputerowa, rękodzieło, wystrój wnętrz… jesteś kobietą wielu talentów i wielu pasji. Czy są jeszcze jakieś, którymi nie dzielisz się z czytelnikami?

Na co dzień zajmuję się projektowaniem witryn internetowych i graficznych interfejsów użytkownika, w związku z tym mocno interesuję się UX i UI oraz technologiami mobilnymi – to moja pasja zawodowa, którą moich czytelników (a w zasadzie czytelniczek) nie zamęczam. Chociaż nie wykluczam, że kusi mnie stworzenie bloga specjalistycznego :)

Źródło: My Pink Plum
Źródło: My Pink Plum

W notkach często prezentujesz swoje mieszkanie. Na co dzień króluje w nim porządek jak ze zdjęć, czy raczej artystyczny nieład?

Wiele osób, które odwiedzają moje mieszkanie wchodzi i mówi „O! To mieszkanie wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciach na blogu!” – tak, stanowczo mogę powiedzieć, że ten porządek to nie oszustwo, naprawdę jest w nim taki porządek. Swoją drogą – to też jedna z rzeczy, które mnie inspirują.

Źródło: My Pink Plum
Źródło: My Pink Plum

Jaki jest Twój przepis na idealny wystrój wnętrza?

Idealne mieszkanie, to mieszkanie posprzątane. Nie musi być jak w muzeum, ale najważniejsze jest, żeby nasze otoczenie było przyjazne w użytkowaniu. Do tego jasne kolory i dużo światła. Dużo dają również dodatki, zdjęcia, świece – budują klimat, nadając wnętrzu charakteru.

Źródło: My Pink Plum
Źródło: My Pink Plum

Na jakie rozwiązanie wnętrzarskie (kolorystyczne, meblowe…) nigdy byś się nie zdecydowała? Co stoi w sprzeczności z Twoim gustem?

Nigdy, przenigdy nie pomalowałabym ścian na pomarańczowy, żółty i zielony w jednym pomieszczeniu. Zawsze podkreślam, że jestem na bakier z kolorami, a wynika to z tego, że świetnie je rozumiem i jestem dobrą kolorystką. Dlatego staram się postępować z nimi bardzo ostrożnie :)

03 (1)
Źródło: My Pink Plum

 

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate