Neonowy zawrót głowy!

Neony towarzyszą nam już od początku XX wieku. Sprzedawcy i eksperci od reklamy szybko zorientowali się, jak wielki potencjał tkwi w tych świecących rurkach i zaczęli nimi ozdabiać bary, restauracje, wnętrza a także elewacje budynków. 100 lat później neony nadal są naszymi ulubieńcami i widać je praktycznie na każdym kroku. Przede wszystkim jednak niedawno pojawiły się także we wnętrzach mieszkań, jako ciekawa i oryginalna dekoracja.

Gdzie umieścić neonowe napisy? Gdziekolwiek! Doskonale sprawdzą się w salonie, jadalni ale także i w sypialni. Najlepiej jednak prezentują się na jednokolorowych tłach, zwłaszcza białych. Jaki kolor neonu wybrać? To zależy tylko od Ciebie. My zakochaliśmy się w krzykliwym różu oraz minimalistycznej bieli.

snow-white-by-monki-neon
Źródło: Pinterest

Neony doskonale sprawdzają się w salonach i jadalniach, nadając im wyjątkowego uroku. Nie są to pomieszczenia, które mają być tylko praktyczne! Spędzamy w nich tak dużo czasu, że zasłużą sobie na ciekawą dekorację, która uprzyjemni nam każdą chwilę.

rustic-and-modern
Źródło: Pinterest

Sypialnia to miejsce odpoczynku, dlatego najlepiej postawić na bardziej stonowane kolory i wzory. Neony najlepiej sprawdzą się jako dekoracja nad łóżkiem, będą się prezentować ciekawiej niż zwykłe zdjęcia czy obraz a jednocześnie nie będą Ci przeszkadzać.

over-the-bed-come-with-me
Źródło: Pinterest

Pięknym światłem neonów możesz rozświetlić i ozdobić także wyjątkowe miejsca w Twoim domu. Masz ulubioną szafkę, stolik, barek? Wystarczy, że powiesisz nad nim ciekawy napis ułożony z neonu i oryginalna ozdoba już gotowa!

tehlova stena
Źródło: Pinterest

Wyraziste światło neonu sprawdzi się doskonale nie tylko na ścianie! Możesz z niego stworzyć małą dekorację, którą postawisz w dowolnym miejscu w domu.

kaktus
Źródło: Pinterest

Co myślicie o takim sposobie na udekorowanie swojego wnętrza? Nam bardzo przypadł do gustu!

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate