Plażowy niezbędnik

Na plaży niezbędny jest przede wszystkim dobry humor. Ale by go sobie zapewnić, równie niezbędne jest parę dodatków, które umilą i ułatwią czas spędzany na zalanej słońcem, piaszczystej krainie odpoczynku. Spędzisz czas nad polskim morzem, a może wybierasz się na wielkie wakacje do ciepłych krajów? A może co weekend odwiedzasz najbliższe jezioro, bo kochasz pływać i wygrzewać się na plaży? Oto niezbędnik stworzony wprost dla Ciebie, sprawdź, czy masz wszystko!

jak znaleźć dobre miejsce na plaży

Wybierz miejsce i urządź się wygodnie…

Przygotuj idealne stanowisko odpoczynku. Duży koc czy ręcznik, na którym wygodnie zalegniesz, to najważniejsza kwestia. W tym sezonie serca plażowiczów podbiły okrągłe, kolorowe ręczniki! Innym, równie trafionym wyborem będzie ręcznik typu hammam, które są szybkoschnące, łatwo się składają oraz mogą posłużyć jako ręcznik czy pareo. Weźmiesz je do sauny, na basen i na plażę! Może jeszcze coś nad głowę, na przykład specjalna płachta, która pozwoli Ci raz na jakiś czas schować się przed słońcem? Masz wszystko, czego potrzeba, by stworzyć doskonałe plażowe miejsce relaksu?

ręcznik hammam

ręcznik plażowy
1. Okrągły ręcznik HIP Meringue, 2. Ręcznik plażowy One Moe Blue, 3. Ręcznik turystyczny Travel Towel, 4. Ręcznik Blue Waves, 5. Ręcznik hammam Artemis Orange.

Co na siebie?

Plażowy styl to wielkie pole do popisu, ale tu główną rolę gra przede wszystkim zdrowie i ochrona przed słońcem. Okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV i kapelusz słomkowy, który ochroni głowę przed zgubną siłą promieni słonecznych to podstawa. Zaś pareo, czyli szal, który opleciesz wokół talii, to wygodny dodatek.

moda plażowa
1. Torba termoizolacyjna Beau&Elliot Pink Confetti, 2. Torba plażowa Straw, 3. Ręcznik/pareo Ashan Blue, 4. Okulary przeciwsłoneczne Nectar Bombay, 5. Kapelusz słomkowy White Black.

Opalanie, kąpiele w morzu, gra w siatkówkę – na plaży bardzo łatwo o szybką utratę wody. Aby zapobiec odwodnieniu organizmu należy pamiętać o regularnym piciu. Najlepiej sprawdzi się oczywiście woda – sama, z dodatkiem naturalnej cytryny lub pomarańczy. Oczywiście tylko w stylowej butelce!

drinki na plaży

butelka na wodę tanio
1. Butelka otwierana jedną ręką Aladdin, 2. Butelki ReTap, 3. Butelka na wodę z cytryną Citrus Zinger Sport.

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate