Podróżnik

Swojego najlepszego przyjaciela widujesz już tylko od święta, ponieważ uwielbia zwiedzać nowe miejsca i jedynie czasami wraca do miasta, z którego pochodzicie? Czy może Twoja córka wyjechała na Erasmus, po czym odkryła, jak fascynujące jest odkrywanie nowych zakątków świata? Jakkolwiek trudne jest utrzymanie bliskich więzi z miłośnikami podróżowania, nie jest ono niemożliwe. Wystarczy odrobina dobrej woli, nowoczesne technologie i przypominanie przyjaciołom, jak wiele dla Ciebie znaczą. Jednym ze sposobów, jak to zrobić, jest podarowanie im czegoś, co wyrazi Twoje zrozumienie dla ich pasji.

Jaki jest idealny prezent dla podróżnika?

Przewodnik turystyczny nie jest jedyną możliwością, jak sprawić mu radość. Oto kilka innych pomysłów:

1. Mapa

Możesz podarować mu plan miasta, do którego właśnie się wybiera, albo też zadbać o wystrój jego mieszkania i wybrać dużą mapę świata, która stanowić będzie zarówno dekorację pokoju, jak i inspirację do dalszych podróży.

mapa
Źródło: Future Maps

 

2. Ładowarka do telefonu, odtwarzacza mp3, czytnika e-booków…

Telefon warto mieć zawsze przy sobie. Szczególnie w trakcie podróży w nieznane miejsce – nigdy nie wiadomo, kiedy będzie potrzebna pomoc lub rada kogoś bliskiego. Natomiast odtwarzacz mp3 i czytnik e-booków umilą długie podróże pociągiem. A żeby wszystkie te urządzenia były zawsze gotowe do użycia warto mieć przy sobie przenośną ładowarkę – zamiast kupować kilka różnych ładowarek, zainwestuj w jedną wielofunkcyjną!

ladowarka
Źródło: Veho

3. Kubek termiczny

Przydaje się niemal zawsze. W trakcie długich wędrówek po górach, w oczekiwaniu na spóźniający się pociąg czy podczas całodniowego zwiedzania miasta. Wybierając kubek termiczny, należy upewnić się, czy jego zamknięcie jest szczelne, oraz jak długo utrzymuje temperaturę.

kubek termiczny
Źródło: Contigo

4. Notes

Niezbędny gadżet każdego podróżnika. Idealny do planowania dnia, notowania nazw dobrych restauracji, zapisywania pomysłów, inspiracji…

notes
Źródło: Lanybook

5. Radio? Słuchawki?

Prawdziwi miłośnicy dobrej muzyki nie rezygnują z niej nawet w trakcie podróży. Dlatego warto sprawić im małe radyjko lub słuchawki, dzięki którym połączą swoje pasje!

radio
Źródło: Lexon

 

Masz jeszcze jakieś pomysły na prezent dla podróżnika? Podziel się nimi w komentarzu!

Comments

comments

1 Comment

  1. Pingback: Pomysłowe pakowanie prezentów - Magazyn Bonami.pl

Leave A Reply

Navigate