Poznaj kulisy Bonami! Zmieniamy się dla Ciebie

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda miejsce, w którym znajdują się skarby prezentowane na naszej stronie? Czy wszystkie z nich trzymamy w magazynie i w ogóle ile osób pracuje w Bonami? Jeśli tak, to nadszedł dzień gdy wasza ciekawość zostanie zaspokojona  :)
Świat Bonami jest pełen niespodzianek i nowości, dlatego przygotowaliśmy dla Was reportaż o tym jak się zmieniamy i o czym marzymy.

1. Otwarta przestrzeń, w której przechowujemy meble. 2.Droga jaką przebywa zamówienie od skompletowania do pakowania. 3. Regały na produkty, przechowywane na palecie.

„Rok 2016 ogłosiliśmy rokiem mebli. Dlaczego? W tej właśnie kategorii planowaliśmy najbardziej rozszerzyć swoją działalność. Ale to nie wszystko. Niedawno oficjalnie otworzyliśmy Bonami w Rumuni. Na „przecięcie wstęgi” czekało od dawna, co najmniej 100 000 nowych klientów. Plany powiększenia oferty i wzrost ilości zamówień szybko sprawiły, że zaczeliśmy planować przeprowadzkę do większego magazynu.” – wspomina CEO Bonami David Šiška. Jego prognozy w pełni się sprawdziły i w sierpniu tego roku odbyła się przeprowadzka magazynu do nowej przestrzeni, która zajmuje 3/4 boiska do piłki nożnej i nareszcie odpowiada potrzebom poszukiwaczy oryginalnych mebli i dodatków w czterech państwach europejskich.

Przeprowadzka magazynu i przeorganizowanie logistyki to pierwsze wyzwanie ale w ślad za nim przyszło kolejne. Prowadzenie tak dużego e-shopu zatrudniając 40 osób było nierealne. Bardzo szybko zaczeliśmy szukać nowych kreatywnych kolegów, którzy wesprą działanie Bonami w Polsce, Czechach, Słowacji i Rumunii. W przeciągu kilku miesięcy było nas już dwa razy tyle.

collage ľudia
Poznajcie nas! Od lewej Jiří, Gábi, Markét, Veronika, Katka i Adél.

Stale uczymy się funkcjonowania w dynamicznej, szybko rosnacej firmie. Chcemy oferować usługi na stałym, najwyższym poziomie. Codziennie poznajemy się nawzajem i wypracowujemy sposoby współpracy kilku zespołów. Marketing, obsługa klienta, informatycy, ksiegowi, wszyscy pracujemy w biurze, oddalonym od nowego magazynu, dlatego byliśmy niezwykle ciekawi nowych kolegów, dzięki, którym każdego dnia możemy wysłać Wam wymarzone dekoracje, tak aby dodarły bez problemów i w jak najkrótszym czasie. Zorganizowaliśmy spotkanie wszystkich działów w nowej przestrzeni magazynowej, gdzie mogliśmy prześledzić drogę jaką przebywa każde zamówienie i poznać drugą część wielkiej rodziny Bonami.

Podczas teambuildingu wysłuchaliśmy prezentacji Tomasza na temat działania magazynu i przyłączyliśmy się do aktywności, dzieki ktorym jeszcze lepiej mogliśmy się poznać.

Podczas teambuildingu mieliśmy chwilkę aby zobaczyć produkty Bonami na żywo. Zdawało sie nam, że już je znamy. Przecież oglądamy je codziennie na monitorach, wiele z nich mamy w domach. Okazało się jednak, że i tak nie mogliśmy się od nich oderwać :). Wybraliśmy te najbliższe naszym sercom i chcemy się nimi z Wami podzielić! Oczywiście nie bylibyśmy sobą, jeśli nie wyniknie z tego coś więcej. Dowiecie się o tym już wkrótce! ♥

Kolorowe poszewki Melli Mello – wybór Niny
SONY DSC
Podróżny portfel Busy B, którą poleca Martina
Butelka na ulubiony napój – wybór Zuzki, oczywiście fanki Gwiezdnych wojen :)

 

Kubek na kawę wybrała Gosia
Zabawne etykietki kuchenne Busy B wybrała Mirka
Butelka Alladin ze słomką od Tomka
SONY DSC
Rozkoszny kubeczek Étolie – ulubieniec Terki

Na tym nie poprzestaniemy. Przygotowujemy porcje kolejnych nowości. „Już niedługo zaczynamy współpracę z nowymi firmami transportowymi, w przyszłości chcemy zadbać o naszych klientów kompleksowo. Od kliknięcia zakupu w koszyku, po doniesienie mebli do mieszkania. Pracujemy również nad aplikacją Bonami, która będzie działać zarówno na iOS jak i na Android, z której każdego dnia będziecie mogli czerpać inspiracje dotyczące dekorowania wnętrz”, zapowiada David. „Facebook Messanger i Whatsapp są w tym momencie najpopularniejszymi komunikatorami, które używamy zarówno my jak i nasi klienci, dzięki nowej aplikacji będziemy mogli przejść na kolejny poziom komunikacji ze wszystkimi zainteresowanymi Bonami”, dodaje.

Wielokrotnie zadajemy sobie pytanie, co wyróżnia Bonami spośród innych e-shopów, co nas popycha na przód i czym się kierujemy w codziennej pracy. Odpowiedź zazwyczaj zaczyna się sie od tego, że każdego dnia chcemy uszczęśliwiać i zaskakiwać ludzi. „To co robimy i sposób w jaki to robimy, to starania o piękniejszy świat, którego czasem brak. Niektórzy otwierają kawiarnie, inni pomagają ludziom w potrzebie, jeszcze inni umożliwiają realizację marzeń, my zdecydowalismy, że swoim pozytywnym podejściem i ofertą pięknych, jakościowych rzeczy z całego świata, sprawimy radość każdemu, kto wejdzie na Bonami. Dzielimy się inspiracjami, odpowiadamy na Wasze pytania. Wierzymy, że piękny świat zaczyna się we własnym domu, a my chcemy być jego czescią”. ♥

Foto: Nina Waldeckerová

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate