Prezent dla Niego

Mężczyzna-twardziel bez uczuć to przeżytek. Od kilku(nastu) lat stopniowo wyzbywamy się stereotypów i dajemy przedstawicielom obu płci więcej swobody. Nikogo nie dziwi już mężczyzna przywiązujący dużą wagę do swojego wyglądu, zajmujący się dziećmi, czy spędzający wiele godzin na pichceniu smakołyków dla całej rodziny. Dzięki temu pluralizmowi możemy być bardziej kreatywni przy wyborze podarunków. Przeczytaj poniższy artykuł i wybierz prezent dla mężczyzny, odpowiadający jego charakterowi!

Elegant

W jego pokoju wisi ogromne lustro, w którym kontroluje każdy szczegół swojego ciała i garderoby. Przed wyjściem z domu potrzebuje przynajmniej 30 minut na dobranie odpowiedniego stroju i perfum. Wolny czas wykorzystuje na przeglądanie magazynów modowych lub ubraniowe polowania w wyrafinowanych butikach. Doskonałym prezentem dla eleganta będzie stylowy zegarek lub skórzane dodatki, np. torba lub designerski portfel.

zegarek
Stylowy zegarek – idealny prezent dla eleganta. Źródło: Triwa

Opiekun

Opiekun to typ mężczyzny, który żyje z myślą o innych. Potrafi rzucić wszystko, aby przybiec na pomoc potrzebującym, niezależnie od tego, czy chodzi o jego kobietę, staruszka potrzebującego pomocy na przejściu dla pieszych, czy zranionego ptaka, znalezionego na ulicy. Jeśli Twój partner należy do mężczyzn-opiekunów, na pewno bardzo często przygotowuje drugie śniadanie dla Ciebie i dzieci. Znalezienie prezentu dla troskliwego partnera jest nie lada wyzwaniem – w końcu to on chce się Tobą opiekować i niechętnie rezygnuje z tej roli. Możesz mu ją ułatwić – spraw mu np. sprytne gadżety kuchenne, dzięki którym wyczaruje dla Ciebie przepyszne cuda!

Forba na babkę
Pozwól swojemu mężczyźnie zatroszczyć się o Ciebie! Źródło: Nordic Ware

Nieśmiały romantyk

Imprezowanie do późnych godzin nie należy do jego ulubionych rozrywek. Chętniej zostaje w domu, przygotuje Ci romantyczną kolację przy świecach i gorącą kąpiel dla dwojga. A kiedy obudzisz się rano, na stoliku nocnym czekać na Ciebie będzie już świeżo zaparzona kawa i lekkie śniadanie.

Screenshot_2
Źródło: Amadeus

Romantyk doceni tradycyjne dodatki z subtelnymi wzorami i motywami. Podaruj mu zatem miękką pościel, świecznik lub karafkę do wina – niezbędny gadżet na długie wieczory we dwoje.

Człowiek sukcesu

Praca to jego żywioł. Długie godziny spędza w biurze, ale nie traktuje tego jako zła koniecznego. Wręcz przeciwnie: jest tam w swoim żywiole. Jest doskonale zorganizowany, ma wielki talent, niemal zawsze odnosi sukces. W torbie musi mieć zawsze notatnik, zestaw długopisów, a przede wszystkim laptop, telefon komórkowy i ładowarkę. Doskonałym podarunkiem dla człowieka sukcesu będą gadżetu ułatwiające mu organizację pracy – kalendarze, notesy, zakładki – oraz coś, dzięki czemu będzie miał energię na cały dzień: dobrej jakości kawa w kubku termicznym.

 

notes
Notes do zapisywania genialnych pomysłów. Źródło: Happy Jackson

Czy artykuł pomógł Ci w wyborze prezentu dla przyjaciela, męża, kolegi, brata? Masz inne pomysły na prezent? Podziel się nimi w komentarzu!

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate