Upiornie rozkoszne świeczki PyroPet…

Czy widziałeś już jakie nowe cudo pojawiło się na Bonami? Designowe do szpiku kości świeczki PyroPet! Inspirowane mrocznym światem…rodem z filmów Tima Burtona. Kiedy robi się ciemno, nic nie zaczaruje atmosfery lepiej niż światło świecy. A te świeczki będą najlepszym tłem do opowiadania strasznych historii!

pyropets

Źródło: PyroPet Candles; Foto: Nanna Dís

Uwierz, że i my mieliśmy co do nich mieszane uczucia…Najpierw przez biuro roznosiło się rozkoszne „Oooo!”, które szybko zamieniało się w skonsternowane „Ojej…”. Przeraźliwe miauczenie, połączone z psychodeliczną muzyką z poniższego filmiku, przeświadczyło nas, że te świeczki będą hitem wieczorów z duchami. Na pierwszy rzut oka – przyjemny pastelowy wosk, uformowany w słodkie zwierzątko o ostrych geometrycznych kształtach. Jednak gdy odpalisz knot zapałką… przed Twoimi oczyma odegra się inspirująca gra światła, która po 20 godzinach powolnego spalania ujawni przerażającą prawdę. Zobacz sam! 👇

Zdroj: PyroPet Vimeo

Poza prototypową kotką Kisy, czeka na Ciebie także ptaszek Bíbí (zdjęcie poniżej ⇣). Wszystko zapakowane w niemniej piękne pudełeczka projektu Valgerður Pétursdóttir! Jesteś ciekawy jakie opakowanie mają mały jelonek Dýri albo zajączek Hoppa?

pyro3

Źródło: PyroPet Candles

No a kto stoi za tymi perełkami? Islandzka projektantka Thorunn Arnadottir z Rejkjaviku, która ukończyła tam studia w zakresie wzornictwa przemysłowego. Za swoje pomysły zdobyła nagrodę ‘Product of the Year 2013’ (produkt roku 2013) na The Reykjavik Grapevine Design Awards. Interesuje ją zabawny desing, czego PyroPet jest najlepszym przykładem. Pozornie romantyczną dekorację Thorunn zamieniła w przerażającą historię, która dokonuje się na oczach widza.

pyro4

Źródło: Facebook ThorunnDesign

Jeśli już zdecydujesz się przygarnąć jedno ze zwierzątek do siebie, nie zapomnij śledzić losy pozostałych. Odkryj jak sprawują się u swoich właścicieli na Instagrame @PyroPet_Candles albo wyszukując hashtag #pyropet. Te świeczki, oprócz ciała obracającego się w proch, mają też duszę!

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate