Relacja z Wyższego Poziomu Kobiecości vol. 2

Bonami na poczatku
Nasz domek wyróżniał się spośród dziesiątek stoisk

W ostatni weekend wybraliśmy się do Warszawy na wydarzenie Wyższy Poziom Kobiecości vol 2. w poszukiwaniu Kobiecej Strony Mocy. Akcja została zorganizowana przez kobiety z portalu OHME.pl dla warszawskich kobiet jako okazja do zakupu świątecznych prezentów, spotkania i posłuchania ciekawych wykładów. Jak było? Przeczytajcie naszą relację i przekonajcie się same!

IMG_0582
Tę datę zapamiętamy na długo!
1. Kalendarz na stół House Parlane Natural 2. Girlanda świetlna Sahara

Nasza podróż rozpoczęła się w czwartek kiedy wyruszyliśmy pociągiem z Pragi. Zabraliśmy ze sobą pudło z naszymi ulubionymi produktami Bonami. Pozostałe perełki, razem z naszym Bonami domkiem wysłaliśmy kurierem na miejsce. W sobotę rano zaczęliśmy budowę i urządzanie naszego stoiska. Efekt oceńcie sami!

Bonami 1
Domek zbudowany, kawa na rozpęd i ruszamy do pracy!
IMG_0570
Kasia z zapałem odpowiadała na pytania i rozdawała zniżki!
1. Wisząca gwiazda dekoracyjna Antic 2. Wiszące serce Boltze Heart

W naszym domku mogliście usiąść na wygodnych pufach i poczęstować się łakociami, odstresować się kolorując kosmiczną kolorowankę OMY, zdobyć kubek z naszej autorskiej kolekcji oraz poznać naszą stronę i nasze świąteczne udogodnienia. Po południu odbyła się loteria, czy raczej konkurs na to, „kto wyżej podniesie rękę” :), w którym rozdaliśmy dwa zestawy świątecznych prezentów.

Andrzej Bonami 2
W loterii rozdaliśmy zestaw kuchenno-świąteczny i zestaw świąteczno-dekoracyjny
Losowanie Bonami
Prawie wszyscy chcieli wygrać nasze nagrody!

Zainteresowanie naszym domkiem było duże i gości zawitało co niemiara. Dziękujemy wszystkim i pozdrawiamy! My sami odwiedziliśmy wiele świetnych stoisk i mamy nadzieję, że wynikną z tego jakieś ciekawe kooperację. Naszymi najbliższymi sąsiadkami były przemiłe Panie z wydawnictwa Zwierciadło, które podarowały nam 3 książki Moniki Mrozowskiej „Słodko, zdrowo, świątecznie”. Możecie je teraz wygrać w naszym konkursie! Dziękujemy również ekipie OHME.pl za doskonałą organizację i uśmiechniętą pomoc przez cały dzień. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się znowu w naszym domku. Wesołych Świąt!

IMG_0576
Pod choinką znalazły się nasze najpiękniejsze perełki!
1. Duża, zielona kawiarka Lovexpress 2. Segregator na dokumenty auta Oh So Clever

 

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate