Skandynawski styl z gorącym temperamentem

Styl skandynawski – dla jednych schludna nuda a dla innych wymarzony kierunek w wystroju mieszkania. Dwa słowa, które najlepiej go opisują to minimalizm i biel. Czemu jednak nie wypróbować nieco innej, mniej oczywistej dla tego stylu palety barw? Dobrym pomysłem może być też podwyższenie poziomu przytulności z pomocą plecionych pufów i postawienie na szkło jako element rozjaśniający.

Kolory nie gryzą!

Snímka obrazovky 2016-12-10 o 17.17.51
Neutralna szara skala będzie naszym elementem uspokajającym, kontrastującym wyrazistą czerwień.

Czerwony kolor przyciąga uwagę każdego, z drugiej strony pobudza naszą życiową energię i pasję. Stosuje się to także do wnętrz. Małe, czerwone dekoracje nie zaszkodzą, a nadadzą każdemu pomieszczeniu dużo temperamentu.

1. Poduszka Geometric Red 2. Obraz Novoform Artboard Heart 3. Światło dekoracyjne Carnival &

Coś na rozgrzanie

Jak dodać surowej Skandynawii trochę życia? Naszym zdaniem najlepszym sposobem są plecione pufy! Nigdy nie wyjdą z mody, są przytulne i wielofunkcyjne. Oprócz nich świetnym pomysłem będą też plecione poduszki i koce.

Untitled design (1)
Taki puf może służyć do wyciągnięcia na nim nóg, lub jako mały stolik kawowy. Foto: Bartosz Świerszczek
1. (1)
1. Dziergany puf ZicZac, piaskowy 2. Dziergany puf ZicZac, szary 3. Dziergany puf ZicZac, jasnoszary

Artystyczne szkło

Szkło towarzyszy człowiekowi w interieru już dziesięciolecia. Jest piękne, ponadczasowe i bardzo łatwo łączy się z innymi materiałami. Łącz i baw się – oto nasza rada! Miska nie musi służyć tylko do serwowania smakołyków. Możesz zrobić z niej świecznik albo nasypać do środka kamyczki dla ozdoby. Takimi delikatnymi dodatkami dodacie wnętrzu lekkości i elegancji.

1. (2)
1. Szklany pojemnik J-Line Bell 2. Szklana miska La Rochère Lyonnais 3. Szklana misa na cukierki ComingB Pied Foto: Bartosz Świerszczek

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate