Odznacz się skarpetą!

Czy znasz już szalone skarpetki Many Mornings? W Bonami wprost za nimi przepadamy – chyba każdy z nas ma w swojej szafie przynajmniej jedną parę. Poznaj osoby, dzięki którym na polskim rynku skarpetkowym zaświtała kolorowa jutrzenka – Adrian Morawiak i Maciej Butkowski przekonują, że warto odznaczyć się skarpetą. 

Źródło: Many Mornings
Źródło: Many Mornings

Inspiracje i tradycja

Choć marka Many Mornings powstała stosunkowo niedawno, odwołuje się do wieloletniej skarpetkowej tradycji. Rodzice Adriana przez lata produkowali skarpetki – szare, smutne i bez wyrazu. Nic dziwnego, że on sam postanowił wzbogacić ten dodatek o kolor i niebanalny design. Pierwsza parę szalonych skarpetek zaprojektował i wyprodukował na swoje własne potrzeby. Kiedy spotkał się z pozytywnymi reakcjami, zdecydował się na krok w kierunku tworzenia własnych dodatków. Oczywiście obuty w kolorową skarpetkę.

Źródło: Many Mornings
Źródło: Many Mornings

Trudne początki

Zaplecze technologiczne firmy znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim, w samym sercu polskiego zagłębia włókienniczego. Choć skarpetki Many Mornings powstają w przedsiębiorstwie prowadzonym przez rodziców Adriana, to on wspólnie z Maciejem czuwa nad każdym nowym projektem. Obaj nauczyli się obsługiwać maszyny, poznali sekrety włókienniczych surowców i tajniki tworzenia wzory tak, aby prezentowały się one jak najlepiej.

Źródło: Many Mornings
Źródło: Many Mornings

160% normy

Póki co Many Mornings to tylko dodatkowy projekt w grafiku Adriana i Macieja. Jeden z nich jest fotografem, drugi – psychologiem. I choć obaj uwielbiają to co robią na co dzień, nie wykluczają, że skarpetkowy biznes może się stać najważniejszym projektem w ich codziennym życiu. Póki co Maciej studiuje fotografię w Łódzkiej Szkole Filmowej, a Adrian studiuje i jednocześnie wykłada psychologię.

Źródło: Many Mornings
Źródło: Many Mornings

Share a pair

Dobry pomysł na biznes to nie wszystko. Twórcy Many Mornings postanowili pójść o krok dalej. Każda sprzedana para skarpetek oznacza taką samą parę przekazaną na cela charytatywne – do domów dziecka, domów samotnej matki czy przytułków dla bezdomnych.

Źródło: Many Mornings
Źródło: Many Mornings

Zacznij dzień od…

…uśmiechu! Wsuń na stopę kolorową skarpetkę i wkrocz w nowy dzień z pozytywną energią. Many Mornings zadbało, żebyś odznaczył się na tle skarpetkowej szarości.

Comments

comments

Comments are closed.

Navigate