Ślub w wyjątkowym stylu

Idealna suknia, zespół muzyczny czy catering, to nie wszystko! Planowanie perfekcyjnego ślubu to także, a może przede wszystkim, dobór oryginalnych dekoracji i ozdób, które wspólnie stworzą wyjątkową atmosferę. Warto wszystko zorganizować w taki sposób, żeby za parę lat z radością i rozrzewnieniem patrzeć na swoje zdjęcia ślubne. Podczas planowania dobrze jest wybrać konkretny temat lub styl, którym będzie się kierować przyjęcie, najlepiej taki, który odzwierciedli wspólne zainteresowania i pasje młodej pary. My przestawimy parę inspiracji w naszej kampanii ślubnej. Mamy nadzieję, że będą pomocne przy podejmowaniu wszystkich decyzji.

product-379619-olbrzymi-balon-giant-90-cm
Duże białe baloniki znajdziesz w naszej kampanii. Sprawdzą się idealnie podczas ślubu, czy przyjęcia w magicznym klimacie Alicji z krainy czarów.

 

Subtelna powódź kwiatów.

Kwiaty są nieodłączną częścią każdego przyjęcia ślubnego, ale warto pamiętać, że wybór bukietu, to jedynie początek całej przygody. Wianek z żywych kwiatów, urocze motywy kwiatowe na dekoracjach, talerzykach, kwietne girlandy czy wielkie bukiety na stole z pewnością nadadzą przyjęciu wyjątkowego charakteru.

product-379627-girlanda-swiecaca-dainty
Świecąca girlanda
Australia
Ślub pełen kwiatów australijskiej pary Deana i Renee, foto: Lakshal Perera
loveandthanks
Kwieciste mogą być również zaproszenia i kartki z podziękowaniami dla gości. Tę możesz ściągnąć ze strony Eat, drink, chic.

 

Inspiracje ze Skandynawii

Weronika, zaprzyjażniona z Bonami designerka, planuje właśnie swój ślub a ponieważ uwielbia skandynawski minimalizm, postanowiła zorganizować przyjęcie w stylu black&white. Przyznaje jednak, że początkowo miała wątpliwości: „W naszej kulturze kolor czarny kojarzy się przede wszystkim z żałobą, co nie jest najbardziej pożądane podczas tak wesołego wydarzenia. Koleżanki przekonały mnie jednak, że taka stylizacja pasuje do mnie idealnie i z pewnością wszystko będzie wyglądać wspaniale”. Partner Weroniki również był pozytywnie nastawiony. „Na szczęście tak samo jak ja, uwielbia niekonwencjonalne rozwiązania” – dodaje młoda projektantka.

Jak więc dokładnie wygląda czarno-biały ślub? „Dominować będzie kolor biały i akcesoria z naturalnego lnu, kolor czarny pojawiać się będzie jedynie jako element dodatkowy” – wyjaśnia Weronika. Kolor czarny pojawi się na przykład na winietkach z imionami. Będą to drewniane tabliczki, na których można pisać białą kredą. Samo przyjęcie odbędzie się na farmie, w zrekonstruowanej i na nowo zaprojektowanej stodole, do której przynależy również altana i piękny ogród, w którym ponownie pojawi się czarny kolor w formie pamiątkowej tablicy. „Na zewnątrz dominować będzie jednak biel. Balony, lampiony i światełka w tym kolorze, to elementy bez których nie wyobrażam sobie udanego przyjęcia” – mówi designerka.

Ślub
Czarnobiałe inspiracje Weronika czerpie między innymi z Pinteresta.

 

Komiksowy ślub

Żywe kolory, wyraziste napisy i mnóstwo dodatków w soczystych barwach. Tak wygląda ślub w stylu pop-art! Nie obawiaj się tej ferii kolorów, wybierz z naszej kampanii oryginalne girlandy, świecące dekoracje z napisem LOVE oraz inne akcesoria, które dodadzą każdemu przyjęciu wyjątkowego charakteru. Doskonałą inspiracją może być ślub Dayany i Aarona w stylu komiksów Roya Lichtensteina, w którym przygotowane zostały zaproszenia, sukienki druhen i winietki.

product-379641-dekoracja-swiecaca-love
Świecąca dekoracja LOVE
8fc61f4a05d7744794035f64b375b0a6-2
Sukienki jak z komiksu.
pop art
Ślub w stylu pop-art Dayany i Aarona, foto: Casey Fatchett

 

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate