Sylwestrowe wpadki 2016

Wpadki… zdarzają się nawet najlepszym. Nie jesteśmy od tej reguły żadnym wyjątkiem i jako dowód przesyłamy garść zabawnych sytuacji, które w ciągu tego roku nam się przytrafiły. Wszystkie one były na początku stresujące, ale teraz pozostały jedynie dowcipnymi wspomnieniami po starym roku. Przeżyjcie to z nami jeszcze raz – przedstawiamy sylwestrowe wpadki 2016!

ajtaci 1
Z uśmiechem na ustach jest łatwiej! Foto: Bonami, wrzesień 2016

O newsletterze, co się za bardzo śpieszył

Piątki bywają u nas bardzo pracowite i naszej koleżance Martinie tak się przez to zakręciło w głowie, że sobotni newsletter wysłała Wam już w piątek. Nie było by z tym problemu, gdyby nie to, że nowe kampanie nie były jeszcze opublikowane, więc mogliście co najwyżej popatrzeć na ich zewnętrzne obrazki… Musieliśmy zadziałać i opublikować je tego dnia wcześniej!

Teambuilding v parku Stromovka nás nabil novou energiou. Foto: Bonami
Teambuilding w parku Stromovka dał nam dużo nowej energii. Foto: Bonami, maj 2016

Hity dla producenów

Zanim zaprezentujemy Wam nową kampanię na Bonami, wysyłamy finalną wersję do producenta do kontroli. W okresie świątecznym zabieganej koleżance Katce zdarzyło się przez pomyłkę zamiast linku do kampanii wysłać do partnera link na YouTube z romantyczną piosenką jednego z kolumbijskich wokalistów. To dopiero oryginalny sposób na utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami!

F4A8845_1
Podczas wizyty na Kobiecej Stronie Mocy w Warszawie, poznaliśmy się z wieloma z Was osobiście | Foto: Ohme.pl

NIE jesteśmy tu dla Ciebie…

Codziennie odbieramy od Was setki telefonów i czatów. Przy takim tempie łatwo o przejęzyczenie. Na przykład koleżanka Nina wysłała jednej z użytkowniczek na czacie takie, niezbyt miłe zdanie: „Gdyby czegokolwiek Pani potrzebowała, proszę nie pisać.“ :)

 

Nekonečné riadku kódu sú super výzvou!
Nasi deweloperzy w swoim naturalnym środowisku. Foto: Bonami, wrzesień 2016

Zagadka – co to za produkt?

Możesz postawić to na biurku lub stoliku nocnym, ma wymiary 180 x 150 x 150 cm, w zestawie ma wypełnienie i 3 kosze, wykonano to ręcznie, a rozmiary kubka to 8 na 5,8 cm…

Z niczym Wam się nie kojarzy? Nic dziwnego! Taki losowy opis wytworzył przez przypadek nasz system łącząc właściwości różnych produktów, a nasz kolega Karel przez przypadek zatwierdził go jako opis lampy stojącej (widocznej poniżej). I tak powstał ten designerski kameleon :)

perlicky-lampa-1024x808
Chodziło o… lampę stojącą!

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate