Relacja: Targi Intergift w Madrycie i nadciągające trendy tej jesieni!

Najnowsze trendy ze świata designu najlepiej śledzić na… targach designu! Rozpoczyna się wielki sezon najciekawszych targów, dziś przedstawiamy relację z hiszpańskiego Intergift w Madrycie.

Nasze Łowczynie stylu wybrały się po nową dawkę inspiracji, po kontakty do wschodzących gwiazd designu oraz by przywitać się z tymi markami, które dobrze znacie z Bonami. Oto, co nas czeka w następnych miesiącach i na co możecie się cieszyć.

Łowczyni stylu Bonami
Na targi wybrały się nasze Łowczynie stylu: Weronika i Ewa. Towarzyszyła im Martina, marketingowa specjalistka, która jest również autorką wszystkich zdjęć.
Hitem letošní sezóny jsou lightboxy, na které se již brzy těště i v naší kampani. Foto: Martina Kočařová
Hitem sezonu są tzw. lightboxy, czyli podświetlane tablice. W zestawie posiadają literki, dzięki którym wytworzysz dokładnie taki tekst, jaki aktualnie potrzebujesz czy który aktualnie Cię inspiruje. Już wkrótce na Bonami!

 

Nechybí ani oblíbené motivy tropického ovoce stejně jako veselé barvy, které prozáří každý interiér. Foto: Martina Kočařová
Równie wielką popularnością cieszą się egzotyczne, tropikalne motywy. A tym samym i soczyste, smakowite kolory, które ożywią każde wnętrze. Ta zima z pewnością nie będzie należała do nudnych!

 

Dekoracje

Jednotlivé stánky, které připomínají spíš pokojíčky jasně ukazují, jaké jsou trendy nadcházející sezóny. Foto: Martina Kočařová
Stanowiska producentów w tym roku przypominały całe pomieszczenia. Od przechodzenia z pokoju do pokoju mogło zawrócić się w głowie. Czyżby przytulność i kompleksowość miały zdominować nadchodzący sezon?

 

Hodně dominují i přírodní tóny doplněné o pastelové barvy, a to jak na dekoracích, tak i v nábytku. Foto: Martina Kočařová
Wśród mebli i dekoracji królowały naturalne materiały. Ten długotrwały trend chyba na dobre zakorzenił się w umysłach miłośników designu: ekologicznie, ciepło, przytulnie i naturalnie, te wartości po prostu się nie zmieniają.

 

Ptáčci jako symbol něžnosti do interiéru stále patří. Foto: Martina Kočařová
A motywy? Ptasi motyw to zdecydowany król! Symbolizuje wolność i tęsknotę za naturą. Jest również niezwykle romantyczny. No i kto by nie chciał budzić się i słyszeć wesołego śpiewu ptaków za oknem?

 

Objevují se jako motiv na řadě doplňcích i dekoracích. Foto: Martina Kočařová

Oświetlenie

Stálici designu jsou minimalisticky řešená, ale přesto nápaditá svítidla. Foto: Martina Kočařová
Niezmiennie króluje minimalistyczne oświetlenie z pomysłem, który oczaruje całe wnętrze.

 

Produkty na veletrhu jsou zakompnovány do krásně vyladěných interiérů, že byste skoro ani nepoznali, že se nacházíte v obří hale. Foto: Martina Kočařová

Vánoční dekorace jsou na veletrhu aktuálním tématem už nyní v září. Foto: Martina Kočařová
Tak tak, temat Bożego Narodzenia na targach pojawia się już teraz, we wrześniu. I my musimy mieć dostatecznie dużo czasu, by się porządnie przygotować i wybrać, to, co w tym roku w najlepszy sposób udekoruje Twój dom w tym wyjątkowym czasie.

Więcej inspiracji z targów Intergift (i nie tylko) znajdziesz na naszym Instagramie i Facebooku.

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate