Wielkanocne DIY: Proste dekoracje z Magdaleną Sobecką

Ponieważ wiemy, że tak samo jak my w Bonami i wy lubicie piękne rzeczy, tradycyjnie mamy dla was Wielkanocne DIY, czyli  proste porady, jak wprowadzić świąteczną atmosferę do swojego domu. Tym razem pokażemy wam jak zrobić kolorową girlandę, etykiety na butelki i inne drobiazgi, mało tego, przygotowanie zajmie ci zaledwie kilka minut!

Inspiracje przygotowaliśmy dla was przy współpracy z czeską blogerką Magdaleną Sobeck, która zwykła mówić: „Lubię otaczać się ładnymi przedmiotami, a czasem sama je tworzę. Kocham pastelowe kolory, odcienie złota, zdobycze vintage i kwiaty. I właśnie taki jest mój blog Magdalena Sobeck, tam właśnie znajdziecie porady jak urozmaicić życie małymi przyjemnościami”. Zapoznaj się z opisem i pobierz kolorowe szablony z wielkanocnymi dekoracjami.
Velikonoční DIY: Magdalena Sobeck BlogWielkanocne DIY: tworzymy radosne, wiosenne dekoracje

Wielkanoc już coraz bliżej, dlatego to idealny czas, aby odświeżyć domowe wnętrze. Powoli, ale z rozmachem, czy szybko, ale skupiając się na większych detalach? Wybór należy do ciebie i od tego jakim czasem dysponujesz… Nasze DIY może zająć ci kilka minut, ale równie dobrze możesz bawić się w tworzenie godzinami. Kombinacji, jak wykorzystać kolorową grafikę jest bardzo wiele. Prostą wielkanocną dekorację zrobisz za pomocą kolorowych seprentynek! To DIY polubią nawet te osoby, które zazwyczaj nie przepadają za kreatywnym tworzeniem. Będziecie potrzebować kilku podstawowych narzędzi i troszkę umiejętności, które z pewnością przypomną wam szkolne czasy.

Przygotuj: 

  • ostre nożyczki
  • twardy papier (idealnie 200 g/m2)
  • kolorową drukarkę
  • kawałek sznurka albo wstążki
  • klej do papieru
  • dziurkacz
Velikonoční DIY: Girlanda s nápisem V-e-l-i-k-o-n-o-c-e
Źródło: magdalenasobeck.blogspot.com

Gdy, masz już wszystkie rzeczy pod ręką – z łatwością znjadziesz je w domu, zaczynamy tworzenie. Chcesz zrobić girlandę, z napisem W-i-e-l-k-a-n-o-c? Wydrukuj pojedyńcze literki, wytnij je, następnie zrób dziurki i nawlecz je na tasiemkę. Voilà! Gotowe!

Velikonoční DIY: Girlanda s nápisem V-e-l-i-k-o-n-o-c-e
Źródło: magdalenasobeck.blogspot.com

Zbyt proste? Chcesz więcej? W zakladce znajdziesz także pastelowe króliczki z których również możesz zrobisz girlandę. A gdy, znudzi ci się królicza girlanda, możesz ją wykorzystać do ozdoby doniczki, wazonu z pięknym hiacyntem lub innym wiosennym kwiatkiem. Kreatywność nie zna granic, twórz w zgodzie ze swoim nastrojem i stylem.

Tip: Szablon z króliczkami do pobrania znajdziesz tutaj.

Velikonoční DIY: Girlanda se zajíčky
Źródło: magdalenasobeck.blogspot.com

Wielkanoc to głównie czas na rodzinne spotkania. Znasz to. Przyjeżdzają goście, a każdy liczy na to, że na stole znajdą się te najsmaczniejsze łakocie. I na tę okazję możesz się przygotować, tworząc oryginalne dekoracje. Możesz ozdobić kubeczki, szklanki czy nawet butelki używając grafiki z królikiem, a drinki czy nawet zwykła herbata, będą smakowały jak bajka.

I gotowe! Treaz to już zależy od ciebie, którymi wialkanocnymi dekoracjami ozdobisz swój dom.

Typ: Szablon z etykietą na butelkę, pudełko na prezenty albo pisanki możesz pobrać tutaj.

Velikonoční DIY: Velikonoční etiketa se zajíčky.
Źródło: magdalenasobeck.blogspot.com

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate