Wasze najpiękniejsze chwile z #bonamirozpieszcza

Śniadanie do łóżka, a potem weekend pełen gier i zabaw! Zdjęcia waszych maluchów wywołują szeroki uśmiech i inspirują nas każdego dnia. Tym razem naszą uwagę przyciągnęły chwile, w których się relaksujecie i spędzacie wolny czas z bliskimi. Wasze zdjęcia sprawiają, że  #bonamirozpiesza niedługo zastąpimy hashtagiem #upiekszaciebonami! :)

Najpiękniejsze chwile z galerii #bonamirozpieszcza

Raz, dwa, zabawa trwa!
Pora na przygodę. Makoweczki dobrze wiedzą co spakować na taką wyprawę. Zabawki, których nie zabiorą na sobotni spacer, trafią grecznie do komody.

Sobotnie zabawy… w oczekiwaniu na wielką wyprawę 🚗💨

Příspěvek sdílený Marlena W. (@makoweczki),

Czas oczekiwania
Gdy jedni się bawią, inni cierpliwie czekają. ewa_simplelife swoje gniazdko już uwiła, pozostało już tylko czekać na radosny dzień. Maluszek przyjdzie niedługo na świat i wypełni piękny pokoik radosnym śmiechem!

Ach śpij kochanie…
A gdy usłyszecie pierwszy płacz, wasze życie już nigdy nie będzie takie samo. Każdy wieczór zamieni się w magiczny czas usypiania, śpiewania kołysanek i czytania o niesamowitych przygodach. Wszystko po to aby zapewnić maluchowi kolorowe sny. Nie zapominajmy również o najlepszym przyjacielu, wiernym pluszku – podusi.

Domek marzeń
Z czasem dziecięce marzenia stają się coraz śmielsze, a pierwszy dom może wyglądać właśnie tak ↴

! Rewelacja

Příspěvek sdílený Dorota Wójcik (@dorota.wojcik),

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate