Wygraj wakacje marzeń! Z Bonami lato się jeszcze nie kończy…

Zastanawiasz się, czemu wakacyjny konkurs rozpoczyna się właśnie teraz? Po lecie, po wakacjach, kiedy wszyscy wracają powoli do codziennych obowiązków, a dni stają się coraz krótsze i chłodniejsze? My sądzimy, że odpocząć można o każdej porze roku, nie tylko w lato! Zwłaszcza że ono trwa, ukryte gdzieś na drugiej półkuli, i nigdy się nie kończy! A na odpoczynek zasługuje każdy, omińmy więc sezonowe konwenanse.

My na Bonami pracujemy pełną parą, a największą motywacją dla nas są zadowoleni z zakupów klienci, bo to przecież oznacza, że nasza praca sprawia im radość. Chcemy się więc odwdzięczyć i postanowiliśmy obdarować was wakacjami marzeń!

Jak wziąć udział w konkursie? Dokonaj zamówienia na www.bonami.pl i opłać je. Odpowiedz na konkursowe pytanie, które pojawi się w specjalnym formularzu po dokonaniu zamówienia. I gotowe, właśnie wziąłeś udział w konkursie! 

DSC02614
Panama

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Do udziału w konkursie mogą przystąpić zarejestrowane osoby. Należy zalogować się na www.bonami.pl.

2. By wziąć udział w konkursie, należy dokonać zamówienia na Bonami.pl i opłacić je jedną z wymienionych metod: szybki przelew, przelew bankowy lub płatność kartą kredytową. Po dokonaniu zamówienia pojawi się okienko, a w nim konkursowe pytanie. Wysłanie odpowiedzi oznacza, że użytkownik bierze udział w konkursie.

DSC00268
Meksyk

Zasady konkursu:

1. Konkurs trwa od północy 3.09.2015 do północy 30.09.2015 r.

2. Główną nagrodę wygrywa ta osoba, która poprawnie wytypuje bądź będzie najbliższa poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie. Pytanie zostaje zadane w specjalnym formularzu po dokonaniu zamówienia.

3. Kolejne nagrody zostaną przydzielone po kolei osobom, które były najbliższe poprawnej odpowiedzi.

4. Do udziału w konkursie można przystąpić wielokrotnie. Po każdym dokonanym zamówieniu pojawi się specjalny formularz.

5. W przypadku gdy więc osób wytypuje poprawną odpowiedź bądź tę samą najbliższą poprawnej, decyduje data odesłania odpowiedzi.

6Konkurs odbywa się w trzech państwach, tj. w Polsce, w Czechach i na Słowacji, na stronach www.bonami.pl, www.bonami.cz i www.bonami.sk. Pula nagród jest wspólna dla wszystkich trzech państw.

7. Do konkursu kwalifikują się tylko te zamówienia, które 1.10.2015 r. będą zarejestrowane jako opłacone jedną z wymienionych metod: szybki przelew (Przelewy24), przelew bankowy lub płatność kartą kredytową, nie zostały anulowane ani nie zostały zwrócone.

8. Zamówienia, w których została wybrana metoda płatności za pobraniem, nie umożliwiają udziału w konkursie.

9. W przypadku, gdy zostanie wybrana jedna z metod płatności, która umożliwia udział w konkursie, jednak płatność do 1.10.2015 r. nie zostanie zaksięgowana na rachunku bankowym Bonami, zamówienie nie będzie brane pod uwagę.

DSC09000
Kanada
DSC02054
Kostaryka

Kto może wziąć udział w konkursie?

1. Do udziału w konkursie mogą przystąpić osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat.

2Osoby, które nie ukończyły 18 lat, a chciałyby wziąć udział w konkursie, muszą mieć zgodę swojego opiekuna prawnego. W przypadku, gdy ta osoba wygra, a nie będzie posiadać takiej zgody, traci prawo do odebrania nagrody, a nagroda przepada na korzyść organizatora.

3. Wysłanie odpowiedzi w formularzu konkursowym oznacza, że uczestnik zna regulamin i zgadza się z jego zasadami.

_DSC0260
Nowa Zelandia
DSC00281
Indonezja

Nagrody:

1. Wygrywa ta osoba, która poprawnie wytypuje odpowiedź bądź będzie najbliższa poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie, dotyczące ilości unikalnych produktów na stronie Bonami. W przypadku gdy więcej osób wytypuje poprawną odpowiedź bądź tę samą najbliższą poprawnej, decyduje data odesłania odpowiedzi.

2. Jako unikalny produkt rozumiane jest tzw. stock keeping unit, tj. jeden produkt w magazynie. Jeśli na przykład krzesło jest oferowane w dwóch kolorach, to znaczy że są to dwa różne produkty. Jeśli koszulka oferowana jest w dwóch różnych rozmiarach, to znaczy że są dwa różne produkty.

3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do piątku 9.10.2015 r.

4. Jeden uczestnik może w konkursie wygrać tylko jedną nagrodę.

5. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą e-mailową i wspólnie omówione zostanie przekazanie nagrody.

6. Pierwsza, druga i trzecia nagroda to voucher o wysokości kolejno 5 000 zł, 4 000 zł i 3 000 zł na wycieczkę z oferty biura Travelplanet.pl, którą zwycięzca wybiera według własnych preferencji. Voucher jest ważny przez rok od daty jego wystawienia, a kwota finansowa, na którą opiewa, służy jako pula, którą Zwycięzca wykorzysta na wybraną przez siebie wycieczkę z oferty biura Travelplanet.pl dostępnej na www.travelplanet.pl. Voucher można w całości wykorzystać na jedną wycieczkę, bądź mieszcząc się w danej kwocie wybrać i większą ich ilość. W przypadku, gdy cena wybranych wycieczek przewyższa wartość wygranego voucheru, Zwycięzca dopłaca brakującą część.

7. Każdy uczestnik konkursu, który odeśle odpowiedź przez formularz konkursowy, ale nie wygra żadnej z 20 pierwszych nagród, zyskuje darmową dostawę na swoje kolejne zakupy na Bonami. Zwycięzcy będą poinformowani o szczegółach drogą e-mailową po zakończeniu konkursu.

8. Wygranej nie można wypłacić w formie finansowej ani nie może być dochodzona na drodze sądowej.

9. W przypadku podejrzenia o próbę naruszenia zasad konkursu organizator ma prawo odsunąć uczestnika od konkursu bez podania powodu oraz nie przyjąć odpowiedzi wytypowanych z zamówień jawnie działających na szkodę organizatora.

Organizator ma prawo konkurs skrócić, przerwać, odwołać czy zmienić jego regulamin. Zmiana treści regulaminu nie jest podstawą dla uczestnika, by żądał zwrotu środków poniesionych w wyniku udziału w konkursie.

DSC08652
Kanada
DSC00442
Indonezja

Zasady są bardzo proste, więc nie wahaj się ani chwili i weź udział w konkursie. Prócz radości z zakupów na Bonami.pl masz szansę wygrać wakacje marzeń! My nie możemy się już doczekać, kiedy poznamy zwycięzców i w napięciu będziemy czekać na fotorelacje z wakacji marzeń!

Wiesz już, gdzie chciałbyś pojechać, gdyby nagroda przypadła Tobie?

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate