Zaplanuj lato z Bonami! * Specjalny letni kalendarz.

Lato! Przyszło i pokazuje się ze wszystkich (słonecznych i deszczowych) stron. Jednak wszyscy wiemy, z czym ten czas tak naprawdę się kojarzy: wakacje, długie, ciepłe wieczory, pikniki, wycieczki rowerowe, jednym słowem wszystko, co jest w stanie naładować nas energią na kolejne, długie miesiące. Nie pozostaje nic innego, jak wykorzystać lato na 100%! Ale co to może tak naprawdę oznaczać…

…to oznacza, że również lato można zaplanować, tak, aby wykorzystać je jak najlepiej. By odpocząć, zrelaksować się, znaleźć czas na różne aktywności i pasje, spróbować nowych rzeczy i przede wszystkim: znaleźć czas dla siebie. Dlatego przygotowaliśmy specjalny letni kalendarz, który pomoże Ci wycisnąć z lata to, co najlepsze, i to do ostatniej kropli.

Ściągnij go, wydrukuj i zaplanuj lato marzeń! Tak, nie tylko te tak naprawdę parę dni wolnego, ale całe długie i piękne dwa miesiące. Kalendarz możesz powiesić na ścianie lub lodówce i tylko od Ciebie zależy, jakimi wydarzeniami się wypełni. Oznaczyliśmy kilka najważniejszych dni, które warto mieć w pamięci. Już nigdy nie pytaj: „Co robić w lecie?”, w lecie można zrobić mnóstwo pozytywnych, dobrych, przyjemnych i relaksujących rzeczy.

Przez całe lato możesz dzielić się z nami i przyjaciółmi swoimi letnimi przygodami, zdjęcia oznaczaj hashtagiem #lubielatem, jesteśmy ciekawi, co lubisz robić latem najbardziej!

BONAMI

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate