Znane marki na Instagramie

Nie tylko blogerzy i osoby prywatne korzystają z Instagrama, firmy także nie mogą już bez niego funkcjonować! Pokazują tam swoje inspiracje, produkty i stylizacje a także zdjęcia z codziennego, zakulisowego życia firmy. Dziś pokażemy Wam 7 marek, popularnych także na Bonami, które wiedzą co piszczy w Instagramowym świecie. Oto najciekawsze znane marki na Instagramie wybrane przez nas:

omybag

značky na instagrame

Holenderska marka O My Bag to Wasz modowy ulubieniec na Bonami. Jej konto na Instagramie @omybagamsterdam jest pełne pięknych zdjęć, dzięki którym możecie bliżej przyjrzeć się torbom i portfelom oraz zainspirować się ciekawymi stylizacjami i połączeniami w jakich występują. Pojawia się tam także wiele nowości, dzięki czemu możecie być zawsze na bieżąco.

donebydeer

značky na instagrame

Marka Done By Deer ma własny manifest, który doskonale opisuje jej wartości:
„Done By Deer to design z charakterystycznym rysem. Nasza filozofia jest prosta. Łączymy nowoczesny design, bezpieczeństwo i odważne zestawienia kolorów. To czyni nasze produkty wyjątkowymi. „
Autorką wszystkich projektów jest duńska designerka Helene Hjorth. Jej nazwisko przetłumaczone na angielski to „deer”, stąd też nazwa marki. Te urocze dodatki pokochają nie tylko młodzi miłośnicy pięknych rzeczy, ale także ich rodzice. Na koncie instagramowym  @donebydeer znajdziecie jeszcze więcej rozkosznych zdjęć i rozwiązań.

triwa

značky na instagrame

Minimalizm i doskonały gust to cecha charakterystyczna skandynawskiego designu, która nie omija także mody. Nazwa marki Triwa pochodzi od Transforming the Industry of Watches, co doskonale opisuje najważniejszy cel jaki postawiła przed sobą ta firma. Zobacie jak Triwa prezentuje swoje pomysły na koncie @triwaworld.

happyfriday

značky na instagrame

Hiszpańska marka Happy Friday, to prawdziwy ekspert w dziedzinie odpoczynku. Możecie się o tym przekonać oglądając minimalistyczną kolekcję Blanc, bajkową Mr. Foxe czy uroczą Baleno. Happy Friday to jednak nie tylko pościele ale także ciekawe tekstylia do kuchni i inne dekoracje. Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w świecie tej marki, koniecznie śledźcie ich Instagram  @happyfridayhome.

babybites

značky na instagrame

Hiszpanie mają głowy pełne uroczych pomysłów! Kolejna marka z tego słonecznego kraju, Baby Bites, tworzy śpiworki i akcesoria dla najmłodszych, które wywołują uśmiech na twarzy już od pierwszego spojrzenia. Ich zabawne produkty możecie oglądać także na koncie instagramowym  @babybites. Uwaga! Wejście na własną odpowiedzialność, grozi oczarowaniem <3

moleskine

značky na instagrame

Moleskine to legenda! Tych notesów używali Vincent Van Gogh i Pablo Picasso, a później Bruce Chatwin oraz Ernest Hemingway. Jak więc przejść obok nich obojętnie? Cały Instagram zakochał się w tej marce, więc również Wy nie możecie przeoczyć żadnego zdjęcia z ich konta @moleskine_world!

stromshaga

značky na instagrame

Ostatnia, ale nie mniej ciekawa marka, to szwedzka Strömshaga, która tworzy przykuwające uwagę dekoracje pełne tradycyjnych wzorów. Ta rodzinna firma jest już na rynku od 35 lat! Pomimo długoletniego stażu podąża za najnowszymi trendami i posiada swoje, bardzo popularne, konto na Instagramie pod nazwą @stromshaga gdzie pokazuje nie tylko same produkty, ale także działanie firmy od kuchni.

Znacie więcej marek, których konta na Instagramie są warte uwagi? Piszcie o nich w komentarzu!

Ps. Nie zapomnijcie, że Bonami również ma swoje konto na Instagramie! Śledź nas na @bonamipl a swoją radością z zakupionych u nas produktów podziel się z innymi, dodając do zdjęcia hashtag #bonamirozpieszcza.

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate