Żółty kolor we wnętrzach → odważnie i pozytywnie!

♫ Więc chodź, pomaluj mój świat, na żółto i na niebiesko!” ♫ Nie bój się korzystać z dobrodziejstw żółtego koloru w aranżacji wnętrz. Wyrazisty? Pozytywny? Tak! Pełen energii? Tak! Petruccya, autorka najnowszego kubka w kolekcji Bonami na co dzień zajmuje się projektowaniem wnętrz. Petruccya to osoba z natury odważna i optymistyczna, dlatego też jej aranżacje są ciekawe i bezkompromisowe. Przedstawiamy metamorfozę, w której rządzi kolor żółty.

„Żółty to zaskakujący kolor. Kiedy zaproponowałam go jako główny kolor dodatków, właściciele mieszkania nie od razu się zgodzili, chcieli się z tą propozycją przespać. Ale już z samego rana zadzwonili, że to świetny pomysł i że są na tak. Żółty to kolor idealny dla tych, którzy chcą czerpać z mieszkania pozytywną energię. Którzy nie chcą zamykać się w szarych ścianach i minimalistycznych dodatkach, lecz wolą wnętrza z charakterem.”  A tak prezentuje się wnętrze:

Foto: Bobinine photography

Foto: Bobinine photography

Foto: Bobinine photography

Styl Petrucci, bardzo żywy i witalny, znalazł swój wyraz w najnowszym kubku z kolekcji Bonami, który zaprojektowała. Kubek nazwała „Pura Vida”. Dlaczego? „Część swego życia spędziłam na Kostaryce, gdzie słowa „Pura Vida” można usłyszeć na każdym kroku, sto razy dziennie. To taka uniwersalna odpowiedź na wszystko. Może być pozdrowieniem, podziękowaniem, przejawem radości. Jest prostym, lecz szczęśliwym potwierdzeniem tego, że wszystko jest w porządku. Mówi wprost, że życie jest jest krótkie i że należy je przeżyć w szczęściu.”


Kim jest Petruccya?

Projektantka wnętrz, ilustratorka, malarka i prawdziwy wulkan energii, dobrej energii! Żyje i pracuje w Pradze. Na co dzień zajmuje się głównie aranżacją wnętrz. I jak przyznaje, jest uzależniona od pięknych rzeczy, które można zdobyć na Bonami. Jej wybór potraktuj jako wielką, pozytywną inspirację!

Spousta lidí říká, že pracovat s rodinou se nevyplácí. Já to musím zaklepat na dřevo, že pro mě je to ta nejlepší volba. Táhneme za jeden provaz, říká Petra. Foto: Bobinine photography
Autor wszystkich zdjęć: Bobinine photography

Comments

comments

Leave A Reply

Navigate